MASÁŽE

Lymfatické masáže patří mezi oblíbenou proceduru, která umí eliminovat nebo zcela odstranit mnohé zdravotní neduhy. Současně je lymfatická masáž oblíbená pro své účinky na pleť a celkový vzhled.

LYMFATICKÉ MASÁŽE POMÁHAJÍ S OBNOVOU LYMFATICKÉHO SYSTÉMU

Relaxační masáž – 60 minut uvolnění, relaxace a odpočinku. Relaxační masáž přináší harmonii, uvolňuje fyzické i psychické napětí a navozuje vnitřní pocit klidu, harmonie, radosti a životního nadhledu. Při hodinové relaxační masáži se masírují záda, šíje a plosky nohou. 

RELAXAČNÍ MASÁŽ

Celulitida trápí především ženy na problematických partiích. Prvním krokem ke zmínění celulitidy je vyvážená zdravá strava, dostatečný pitný režim a pohybové aktivity. Někdy však i přes všechnu snahu o zdravý životní styl se celulitida dál objevuje mnohdy i u velmi štíhlých žen, které pravidelně cvičí. Jak tedy zmírnit celulitidu, pokud jste vyzkoušeli již téměř všechny možnosti? Pomoci Vám mohou anticelulitidní masáže, tzv. maderoterapie.

MASÁŽ PROTI CELULITIDĚ

Nechte se hýčkat a zažijte masáž pro hlubokou relaxaci. Bolí Vás záda, cítíte se přetížení nebo jste ve stresu? Dopřejte příjemnou masáž sobě nebo svým blízkým. Masáž může být i milým dárkem, kterým překvapíte svou partnerku, maminku, sestru nebo jinou blízkou osobu. Pokud byste měli zájem o voucher na masáž, kontaktujte nás.

Masáže pro krásu a relax

Záda představují spolu se šíjí a rameny nejčastější plochu těla, kde se setkáváme s nepříjemným napětím, bolestí a ztuhlostí způsobené únavou a stresem. Masáž šíje a zad přináší Vašemu bolavému a unavenému tělu příjemné uvolnění, osvěžení a úlevu. Masáž také zlepšuje svalový tonus, posiluje lymfatický systém a krevní oběh pro podporu detoxikace.

Masáž zad a šíje

Hubnutí lze podpořit vhodnými masážemi jako je maderoterapie, která hubnutí pozitivně ovlivňuje. Díky stimulaci lymfatického systému dochází k pročištění organismu od toxinů a dochází k příznivému odvodnění, jenž můžeme vnímat jako hubnutí, ke kterému dochází již po první proceduře. Pokud byste rádi zhubli nejen tekutiny, ale také tukovou část, pak pro Vás máme skvělou zprávu.

Masáže na hubnutí

Udělejte radost svým blízkým, darujte jim dárkový poukaz na zážitek v Českých Budějovicích. Připravili jsme pro Vás dárkové poukazy na relaxační masáže, omlazující maderoterapii obličeje, poukaz na maderoterapii těla pro odstranění celulitidy, dárkové poukazy na lekce jógy nebo poukaz na kurz terapie chladem. Darujte svým blízkým radostný zážitek.

ZÁŽITKY ČESKÉ BUDĚJOVICE - DÁRKOVÉ POUKAZY

Maderoterapie je masážní technika, na kterou nyní můžete přijít i v Táboře. Maderoterapie využívá anatomicky navržené dřevěné nástroje ke zlepšení kvality pleti, zmírnění projevů celulitidy, zeštíhlení a zároveň ke zlepšení celkového zdravotního stavu. Dřevěné nástroje umožňují vysoce cílený tlak na problematické partie (např. stehna, hýždě a boky).

Maderoterapie Tábor

Cítíte se unavení, přetížení a chtěli byste si dopřát uvolňující masáž v Táboře? Přijďte na relaxační masáže v Táboře a načerpejte novou svěží energii. Při relaxační masáži dochází k uvolnění celého těla. Na rozdíl od jiných typů masáží je relaxační masáž velmi příjemná, uklidňující a harmonická. Má uklidňující účinek na nervový systém, snižuje stres a eliminuje bolest.

MASÁŽ Tábor

Maderoterapie je forma masáže, při které se používají dřevěné válečky. Masáž má rozsáhlý vliv na fyzické tělo, především pomáhá odbourávání tělesného tuku, mírní celulitidu, podporuje krevní oběh, vyhlazuje pokožku a snižuje stres.

Masáž dřevěnými válečky – Maderoterapie

K čemu slouží masážní terapie?

Masážní terapie se používá pro zlepšení zdravotního stavu nebo jako relaxační wellness procedura. Zahrnuje aktivní práci s měkkými tkáněmi těla. Masáž byla praktikována ve většině kultur světa, ať již východních či západních, a to v celé historii lidstva. Masáž byla také jedním z prvních nástrojů, jenž lidé používali ke zmírnění bolesti.

Masážní terapie

Stárnutí patří neodmyslitelně k životu, to však neznamená, že bychom se nutně museli smířit s povadlou pletí. Kůže sice časem ztrácí pružnost a mnohé projevy stárnutí jsou nevratné, přesto je lze efektivně ovlivnit liftingem obličeje, a to i bez plastické chirurgie. Povadlá kůže v oblasti obličeje patří mezi nejviditelnější projevy stárnutí, stejně jako hluboké viditelné vrásky. Vhodným řešením povadlé pleti je vypínací liftingová masáž obličeje, tzv. maderoterapie pleti, při které dochází k viditelnému omlazení pleti.

Lifting obličeje pro povadlou pleť

Toužíte po omlazení pleti? Chtěli byste zpomalit procesy stárnutí? Anti-aging procedury jsou dnes velmi vyhledávanými především proto, že více než kdy v minulosti touží ženy i muži vypadat mladistvě v jakémkoli věku. Během života se na unavené tváři podepisuje stres, přetížení i špatný spánek. V kombinaci s věkem pak může tvář odrážet únavu a povadlost, která nám není příjemná. Chtěli bychom vypadat opět svěží, bez zátěže, plní optimismu, radosti a zářivosti pleti jako v mládí.

Omlazení obličeje České Budějovice

Kolagen patří mezi hlavní složky pokožky. Tzv. kolagenní vlákna jsou jedním ze tří typů vláken, která se vyskytují v pojivových tkáních. Kolagenní vlákna jsou tvořena proteinem kolagenem a vyskytují se v kůži, šlachách, vazech, kostech a chrupavkách.

Jak kolagen ovlivňuje stárnutí pleti?

Antistresová masáž. Masáž pomáhá uvolnit nahromaděné fyzické a psychické napětí, úzkost, pocity přetíženosti, nesoustředěnost, nervozitu, tíseň a další nepříjemné fyzické a psychické projevy související s nahromaděným stresem.

Antistresová masáž

Manuální masáž obličeje (lifting obličeje) patří mezi oblíbené procedury v boji proti vráskám. Pravidelná masáž obličeje pomocí masážních pomůcek zlepšuje celkový vzhled pleti. V pleti se hromadí toxické látky, které masáž pomáhá efektivně uvolňovat, zlepšuje cirkulaci krve, zmírňuje otoky, pleť zpevňuje a viditelně omlazuje.

Masáž obličeje České Budějovice

Hledáte dokonalou masáž pro navrácení krásy a vitality pro celé tělo? Objevte Shining Beauty masáž, která patří mezi naše nejoblíbenější masáže. Dopřejte si dokonalou relaxaci v kombinaci s hloubkovou podporou krásy a omlazení. Dopřejte si čas na sebe a věnujte svému tělu maximální péči, která Vás rozjasní.

Shining Beauty Masáž

Také si kladete otázku, zda maderoterapie bolí? A dělají se z maderoterapie modřiny? Také máte špatné zkušenosti z neprofesionálního přístupu některých masážních salónů? Pojďme si vysvětlit, proč je maderoterapie jemná a rozhodně nebolí.

Bolí maderoterapie?

Hledáte místo, kde byste mohli příjemně relaxovat? Načerpat novou svěží energii a uvolnit všechno nahromaděné napětí a stres? A ještě navíc během příjemné relaxace redukovat své vrásky nebo celulitidu? Relaxační masáže pro hloubkové uvolnění.

Relaxace České Budějovice

Hledáte místo, kde byste mohli příjemně relaxovat? Načerpat novou svěží energii a uvolnit všechno nahromaděné napětí a stres? A ještě navíc během příjemné relaxace redukovat své vrásky nebo celulitidu? Relaxační masáže pro hloubkové uvolnění.

Relaxace v Táboře a Českých Budějovicích

Maderoterapie je účinná masážní technika, která se používá k boji proti celulitidě a zlepšení kvality pokožky. Tato alternativní metoda využívá masážních dřevěných nástrojů, které pomáhají ozdravit lymfatický systém a zlepšit cirkulaci krve v problematických oblastech těla.

Maderoterapie proti celulitidě: Pro krásnou postavu a zdravou pokožku

Jaká je cena maderoterapie? Maderoterapie je účinná metoda pro uvolnění těla a mysli, stimulaci lymfatického systému a redukci celulitidy. Kolik maderoterapie stojí? Jaké jsou možnosti a délky masáže?

Maderoterapie cena

Celulitida je estetický problém, který postihuje velkou část ženské populace. Jedná se o nerovnoměrné ukládání tuku pod kůží, které způsobuje nevzhledný "pomerančový efekt" na povrchu pokožky. Celulitida může být geneticky podmíněná a její vznik také souvisí s hormonálními změnami, stravou a nedostatkem pohybu. Mnoho žen hledá účinné metody, jak se zbavit celulitidy a zlepšit vzhled své pokožky. Jedním z přirozených řešení, které nabízí dobré výsledky, je maderoterapie.

Maderoterapie: Přírodní řešení pro redukci celulitidy

Letní období je časem, kdy se všichni rádi ukazujeme v plavkách na pláži nebo u bazénu. Když jsme zhubli a máme krásně opálenou pokožku, cítíme se sebevědomě a připraveni užít si krásné slunečné dny. Nicméně, pokud trpíte celulitidou na stehnech a zadečku, můžete se zbytečně trápit nedokonalostmi „pomerančové kůže“ a možná zbytečně budete volit dlouhé šaty, které vše zakryjí.

Letní masáže v Českých Budějovicích a v Táboře pro dokonale vyhlazenou pokožku!
Nejlepší masáže proti celulitidě

Nejlepší masáže pro odstranění celulitidy. Také se ptáte, jaké jsou nejlepší masáže pro odstranění celulitidy? A opravdu tyto masáže fungují, jak se o nich píše?

PROFESIONÁLNÍ ŠKOLENÍ MADEROTERAPIE TĚLA A PLETI: KURZY S CERTIFIKÁTEM

Hledáte způsob, jak se stát odborníkem v oblasti maderoterapie těla a pleti? Pokud ano, pak jste na správném místě! Nabízíme profesionální školení maderoterapie, které je zakončené certifikátem a umožní Vám posunout se ve své kariéře na vyšší úroveň.

Školení maderoterapie těla

Pokud se chcete naučit správnou techniku, pochopit principy maderoterapie a poskytovat svým klientům nejlepší možnou péči, připravili jsme přo Vás školení maderoterapie těla. Využijte příležitostí, které Vám maderoterapie těla může nabídnout. Získejte nové dovednosti a rozšiřte své profesní možnosti v oblasti wellness a krásy. Maderoterapie je moderní, přirozená a efektivní metoda péče o tělo – nechte se jí inspirovat a objevte její přínosy pro sebe i své klienty.