MENU

MICHAL GAJDOŠÍK

Chladová terapie

TERAPIE CHLADEM

VÁŠ ŽIVOT ZÍSKÁ NOVÝ ROZMĚR

Posilte díky terapii chladem své tělesné funkce a zažijte pocit štěstí, příval energie a nadšení ze života. Chladová terapie je účinnou cestou ke zlepšení fyzického
a duševního zdraví. Chlad působí na tělo i mysl omlazujícím účinkem, posiluje vnitřní vyrovnanost, dodává odvahu vycházet z komfortní zóny a při pravidelném působení obnovuje životní nadhled a vyrovnanost.

Díky terapii chladem získáte PSYCHICKOU I FYZICKOU ODOLNOST

Dovolte mi provést Vás kompletním procesem terapie chladem - od začátků až po překračování obtížnějších výzev, které terapie chladem nabízí. 

Terapie chladem představuje ověřený způsob jakým zlepšit celkové fungování Vašeho těla. Kromě nesporného přínosu ve formě zlepšení imunity a větší fyzické odolnosti zlepšuje také soustředění, prohlubuje vnímání přítomnosti, podporuje spalování kalorií a v neposlední řadě působí jako vynikající prostředek pro vytváření vnitřní rovnováhy a pocitu životní stability.

Díky terapii chladem pocítíte větší životní nadhled a problémy, které ve svém životě řešíte, budete zvládat s nadhledem a klidnou vyrovnaností.

PŘÍNOSY TERAPIE CHLADEM

PŘEKROČTE SVÉ HRANICE

ZAČNĚTE ZNOVU CÍTIT INTENZITU ŽIVOTA

Díky terapii chladem se Vaše smysly a vnímání zintenzivní. Život čeká. Začněte znovu cítit plnost energie a radosti.

Komě terapie chladem nabízím také relaxační masáže, maderoterapii nebo individuální i skupinové lekce jógy v Českých Budějovicích a Táboře.

Terapie chladem není jen jednorázovým prožitkem, i když tím samozřejmě může být také. Jakmile ale terapii chladem jednou okusíte, je velmi pravděpodobné, že se stane součástí Vaší životní cesty a způsobu života.

TERAPIE CHLADEM POMÁHÁ VYJÍT Z KOMFORTNÍ ZÓNY

DARUJTE SVÝM BLÍZKÝM DÁRKOVÝ POUKAZ

Udělejte radost svým blízkým, darujte jim dárkový poukaz na zážitek v Českých Budějovicích. Připravili jsme pro Vás dárkové poukazy na relaxační masáže, omlazující maderoterapii obličeje, poukaz na maderoterapii těla pro odstranění celulitidy, dárkové poukazy na lekce jógy nebo poukaz na kurz terapie chladem. Darujte svým blízkým radostný zážitek.

Chcete-li začít, můžete využít systematické metody vystavování se chladu - individuální nebo skupinové chladové terapie v Českých Budějovicích a Táboře. Zaměřuji se jak na úplné začátečníky, kteří nemají žádné zkušenosti, tak na chladovou terapii pro pokročilé. Provedu Vás celým procesem včetně správných dechových technik. Nabízím workshopy, teambuilding, firemní akce a přednášky na téma chladové terapie.

Chladová terapie je účinným způsobem jak posílit obranyschopnost svého organismu. Kromě zlepšení odolnosti vůči nachlazení a virovým onemocněním posiluje také odolnost psychickou.

Chladová terapie v praxi

Chladová terapie, otužování