MENU

MICHAL GAJDOŠÍK

Pro střední a vrcholový management

#02

Pro posílení odolnosti vůči stresu

#03

Pro zlepšení kreativity a chuti do života

#04

Pro zlepšení vztahů k sobě i druhým

#05

Prevence stavů přetížení a vyhoření

#06

Tělesná a vnitřní harmonizace

#07

Pro malé uzavřené skupiny

#01

Obnova kreativního a tvůrčího myšlení
Zlepšení duševní a fyzické odolnosti

TEAMBUILDINGOVÉ AKTIVITY PŘINÁŠEJÍCÍ

Rychlé pracovní tempo, velká míra zodpovědnosti a každodenní nutnost být výkonný znamená velký stres, který se časem může projevit snížením efektivity, únavou, pocitem vnitřní prázdnoty nebo dokonce naprostým vyhořením. Předcházejte těmto projevům díky chladové terapii, která navrací nadhled, svěžest, duševní a fyzickou odolnost a nastartuje opět Vaši kreativitu a pracovní nadšení.

Zlepšení odolnosti vůči stresu

PRO STŘEDNÍ A VRCHOLOVÝ MANAGEMENT

Teambuilding pro firmy

Prostorná chalupa/dům o rozloze cca 300 m² se nachází v klidné části obce Bradáčov nedaleko města Tábor na jihu Čech. Ideální pro Vaše teambuildingové akce spojené s chladovou terapií a individuálními lekcemi jógy dle Vašich potřeb. Načerpejte novou energii v klidném prostředí. Poskytujeme ubytování pro 2 až 12 osob ve 4 ložnicích.

Chalupa Bradáčov až pro 12 osob

Kam na teambuilding?

Zkombinujte teambuildingové aktivity s relaxací, odpočinkem a uvolněním. Zaměřujeme se na maderoterapii, relaxační masáže, lekce jógy, meditace nebo dechová cvičení. Objevte mimořádně účinnou techniku dýchání OXYGEN ADVANTAGE®, díky které snadno zvládnete stresové situace, zlepšíte svou kondici, budete se cítit odolnější, silnější, zdravější a plní energie.

Maderoterapie, masáže, jóga

Doplňkové služby

Teambuilding