Dýchání je neodmyslitelnou součástí jógy, meditace, chladové terapie a všech dalších činností. Představuje základ, na kterém stojí každé fyzické i duševní cvičení. Díky dechu docílíte lepší koncentrace, zklidnění, vyrovnanosti, načerpání nové energie, ale umožní Vám také správně provádět jógové pozice.

Dechové techniky Vám pomohou zvládnout i velmi náročné životní situace. Cítíte-li nervozitu, stres, napětí nebo fyzické nepohodlí, pak Vám změna dechu může pomoci k zaměření pozornosti zpět k přítomnému okamžiku, čímž se obnoví pocit vyrovnanosti a soustředění.

DÝCHÁNÍ JE ESENCÍ ŽIVOTA

PRÁVĚ NYNÍ SE NADECHNĚTE

Dech je velmi univerzálním nástrojem, který lze všestranně používat. Je také jediným nástrojem, který máme všude s sebou.

Naučím Vás dechové techniky, které Vám pomohou, ať se budete nacházet v jakékoli situaci. Dech Vám pomůže překonat své limity a načerpat důležitou životní energii. 

DECH MÁTE VŠUDE S SEBOU

Jsem instruktorem dechových technik Oxygen Advantage®.

Díky technice dýchání Oxygen Advantage® zlepšíte svou kondici, budete se cítit odolnější, silnější, zdravější a plní energie. Dechová technika Oxygen Advantage® je vhodná pro každého, přináší benefity jak pro aktivně sportující, tak v běžném každodenním životě. Kromě dechových technik se zabývám také lekcemi jógy, zaměřuji se na masáže v Českých Budějovicích, maderoterapii a terapii chladem.

OXYGEN ADVANTAGE®

DECHOVÉ TECHNIKY