|

WELLNESS MAGAZÍN

PŘEČTĚTE SI, CO JE NOVÉHO V PÉČI O ZDRAVÍ A TĚLO

WELLNESS MAGAZÍN

Úvod

MENU

MICHAL GAJDOŠÍK

STRANA 2 >

KATEGORIE

KONTAKTY

Wellness České Budějovice, Tábor.

Vítejte v online wellness magazínu zaměřeném na novinky v oblasti zdraví, jógy, masáží a zdravého životního stylu.
.

WELLNESS

Hledáte místo, kde byste mohli příjemně relaxovat? Načerpat novou svěží energii a uvolnit všechno nahromaděné napětí a stres? A ještě navíc během příjemné relaxace redukovat své vrásky nebo celulitidu? Relaxační masáže pro hloubkové uvolnění.

Toužíte svému tělu dopřát detoxikaci? Chtěli byste načerpat novou energii a současně mít vypnutou krásnou pleť bez vrásek a pokožku bez celulitidy? Zažijte jarní detoxikaci v Táboře a Českých Budějovicích zaměřenou nejen na ozdravení lymfatického systému. 

Také si kladete otázku, zda maderoterapie bolí? A dělají se z maderoterapie modřiny? Také máte špatné zkušenosti z neprofesionálního přístupu některých masážních salónů? Pojďme si vysvětlit, proč je maderoterapie jemná a rozhodně nebolí.

Hledáte dokonalou masáž pro navrácení krásy a vitality pro celé tělo? Objevte Shining Beauty masáž, která patří mezi naše nejoblíbenější masáže. Dopřejte si dokonalou relaxaci v kombinaci s hloubkovou podporou krásy a omlazení. Shining Beauty masáž byla sestavená tak, aby zahrnovala všechny naše nejoblíbenější a nejúčinnější ošetření pro navracení mladistvé zářivé krásy. 

Manuální masáž obličeje (lifting obličeje) patří mezi oblíbené procedury v boji proti vráskám. Pravidelná masáž obličeje pomocí masážních pomůcek zlepšuje celkový vzhled pleti. V pleti se hromadí toxické látky, které masáž pomáhá efektivně uvolňovat, zlepšuje cirkulaci krve, zmírňuje otoky, pleť zpevňuje a viditelně omlazuje.

Antistresová masáž. Masáž pomáhá uvolnit nahromaděné fyzické a psychické napětí, úzkost, pocity přetíženosti, nesoustředěnost, nervozitu, tíseň a další nepříjemné fyzické a psychické projevy související s nahromaděným stresem.

Kolagen patří mezi hlavní složky pokožky. Tzv. kolagenní vlákna jsou jedním ze tří typů vláken, která se vyskytují v pojivových tkáních. Kolagenní vlákna jsou tvořena proteinem kolagenem a vyskytují se v kůži, šlachách, vazech, kostech a chrupavkách.

Toužíte po omlazení pleti? Chtěli byste zpomalit procesy stárnutí? Anti-aging procedury jsou dnes velmi vyhledávanými především proto, že více než kdy v minulosti touží ženy i muži vypadat mladistvě v jakémkoli věku. Během života se na unavené tváři podepisuje stres, přetížení i špatný spánek. V kombinaci s věkem pak může tvář odrážet únavu a povadlost, která nám není příjemná.

Stárnutí patří neodmyslitelně k životu, to však neznamená, že bychom se nutně museli smířit s povadlou pletí. Kůže sice časem ztrácí pružnost a mnohé projevy stárnutí jsou nevratné, přesto je lze efektivně ovlivnit liftingem obličeje, a to i bez plastické chirurgie. Povadlá kůže v oblasti obličeje patří mezi nejviditelnější projevy stárnutí, stejně jako hluboké viditelné vrásky. 

Wellness Magazín