|

WELLNESS MAGAZÍN

PŘEČTĚTE SI, CO JE NOVÉHO V PÉČI O ZDRAVÍ A TĚLO

WELLNESS MAGAZÍN

Úvod

MENU

MICHAL GAJDOŠÍK

STRANA 2 >

KATEGORIE

KONTAKTY

Wellness České Budějovice, Tábor.

Vítejte v online wellness magazínu zaměřeném na novinky v oblasti zdraví, jógy, masáží a zdravého životního stylu.
.

WELLNESS

Také si kladete otázku, zda maderoterapie bolí? A dělají se z maderoterapie modřiny? Také máte špatné zkušenosti z neprofesionálního přístupu některých masážních salónů? Pojďme si vysvětlit, proč je maderoterapie jemná a rozhodně nebolí.

Maderoterapie je forma masáže, při které se používají dřevěné válečky. Masáž má rozsáhlý vliv na fyzické tělo, především pomáhá odbourávání tělesného tuku, mírní celulitidu, podporuje krevní oběh, vyhlazuje pokožku a snižuje stres.

Relaxační masáž je neuvěřitelně prospěšná forma masáže. Používá se ke snížení stresu a napětí a k podpoře relaxace a pohody. Relaxační masáž lze provádět různými masážními technikami, od jemné švédské masáže až po masáž hlubokých tkání. 

Hledáte místo, kde byste mohli příjemně relaxovat? Načerpat novou svěží energii a uvolnit všechno nahromaděné napětí a stres? A ještě navíc během příjemné relaxace redukovat své vrásky nebo celulitidu? Relaxační masáže pro hloubkové uvolnění.

Toužíte svému tělu dopřát detoxikaci? Chtěli byste načerpat novou energii a současně mít vypnutou krásnou pleť bez vrásek a pokožku bez celulitidy? Zažijte jarní detoxikaci v Táboře a Českých Budějovicích zaměřenou nejen na ozdravení lymfatického systému. 

Hledáte dokonalou masáž pro navrácení krásy a vitality pro celé tělo? Objevte Shining Beauty masáž, která patří mezi naše nejoblíbenější masáže. Dopřejte si dokonalou relaxaci v kombinaci s hloubkovou podporou krásy a omlazení. Shining Beauty masáž byla sestavená tak, aby zahrnovala všechny naše nejoblíbenější a nejúčinnější ošetření pro navracení mladistvé zářivé krásy. 

Manuální masáž obličeje (lifting obličeje) patří mezi oblíbené procedury v boji proti vráskám. Pravidelná masáž obličeje pomocí masážních pomůcek zlepšuje celkový vzhled pleti. V pleti se hromadí toxické látky, které masáž pomáhá efektivně uvolňovat, zlepšuje cirkulaci krve, zmírňuje otoky, pleť zpevňuje a viditelně omlazuje.

Antistresová masáž. Masáž pomáhá uvolnit nahromaděné fyzické a psychické napětí, úzkost, pocity přetíženosti, nesoustředěnost, nervozitu, tíseň a další nepříjemné fyzické a psychické projevy související s nahromaděným stresem.

Kolagen patří mezi hlavní složky pokožky. Tzv. kolagenní vlákna jsou jedním ze tří typů vláken, která se vyskytují v pojivových tkáních. Kolagenní vlákna jsou tvořena proteinem kolagenem a vyskytují se v kůži, šlachách, vazech, kostech a chrupavkách.

Wellness Magazín