Profesionální školení maderoterapie těla a pleti: Kurzy s certifikátem

19.7.2023

MASÁŽE

Školení je zaměřené na praktickou část, abyste se cítili jistě při provádění masáže na skutečných klientech. Kromě toho Vám budeme poskytovat podporu i po absolvování kurzu. Budeme Vám k dispozici s odpověďmi na Vaše otázky a poradenstvím ohledně dalšího rozvoje Vaší kariéry v oblasti maderoterapie. Nenechte si ujít příležitost stát se odborníkem v oblasti maderoterapie těla a pleti! Přihlaste se na naše profesionální zaškolení a získejte certifikát, který Vás posune na novou úroveň.

Získejte cerfitikát maderoterapie těla a pleti

OBJEDNAT SE NA ŠKOLENÍ MADEROTERAPIE

Maderoterapie je stále více žádanou metodou, která pomáhá s relaxací, redukcí celulitidy a formováním těla. Je to ideální volba pro maséry, kosmetičky nebo wellness terapeuty, kteří chtějí svým klientům poskytnout efektivní a příjemnou proceduru. Naše školení maderoterapie se skládá z teoretického a praktického výkladu. Naučíte se správnou manipulaci s dřevěnými válečky a latkami, které jsou používány při maderoterapii. Dozvíte se o benefitech této metody a kontraindikacích. V průběhu kurzu budete mít možnost si procvičit jednotlivé techniky, abyste se stali schopnými odborníky v oblasti maderoterapie.

Maderoterapie pro Vaše klienty

Profesionální školení maderoterapie těla a pleti: Kurzy s certifikátem

Hledáte způsob, jak se stát odborníkem v oblasti maderoterapie těla a pleti? Pokud ano, pak jste na správném místě! Nabízíme profesionální školení maderoterapie, které je zakončené certifikátem a umožní Vám posunout se ve své kariéře na vyšší úroveň.

Školení maderoterapie je vedené Michalem Gajdošíkem, zkušeným lektorem masérských škol. Michal Gajdošík má bohaté zkušenosti v oblasti masáží a je odborníkem na maderoterapii. Díky jeho know-how a praktickým dovednostem se naučíte veškeré techniky a postupy, které jsou nezbytné pro efektivní provádění této specifické masáže. Školení maderoterapie nabízíme jak osobně na Vámi zvoleném místě, tak i v salonu. Můžete si sami určit termín, který Vám nejlépe vyhovuje.

Naše kurzy maderoterapie jsou určené jak individuálním zájemcům, tak i skupinám. A to nejen ve Vašem okolí, ale po celé ČR. Po absolvování školení získáte certifikát, který je uznávaný v oboru. To Vám otevře dveře k profesionálnímu uplatnění nebo rozšíření nabídky služeb ve Vašem salonu.

REZERVUJTE SI TERMÍN

Kontaktujte nás ještě dnes a domluvte si termín školení, který Vám nejlépe vyhovuje.

Těšíme se na spolupráci!Maderoterapeutické kurzy a školení s certifikátem