Nejlepší masáže pro odstranění celulitidy

6.7.2023

MASÁŽE

REZERVUJTE SI TERMÍN

Přijďte na masáže v Českých Budějovicích nebo v Táboře, těší se na Vás masér Michal Gajdošík,
tel.: +420 722 512 225
Objednat se na maderoterapii >

  • Masáže v Českých Budějovicích probíhají v masážním studiu Centrum výživového poradenství, s.r.o., U Černé věže 6, České Budějovice (Dům čínské medicíny, 1. patro)

  • Masáže v Táboře probíhají v jógovém studiu Yogastation, Bílkova 960, 390 02 Tábor

Kam přijít na MADEROTERAPII

Jednou z nejvíce navštěvovaných masáží v našem masážním salónu jsou masáže pro odstranění celulitidy - maderoterapie. Současně se jedná o druh masáže, o které nám nejčastěji dáváte zpětnou vazbu, že Vám nejlépe funguje pro odstranění celulitidy. Jsme za tyto Vaše ohlasy velmi rádi a velmi nás těší, že Vám tato masáž přináší pozitivní výsledky.

Také se ptáte, jaké jsou nejlepší masáže pro odstranění celulitidy? A opravdu tyto masáže fungují, jak se o nich píše? Je tou nejlepší masáží lymfatická masáž, která ozdravuje lymfatický systém, maderoterapie nebo jiná masáž? Jaká masáž bude právě pro Vás tou nejlepší záleží na Vašich individuálních potřebách a konkrétních zkušenostech. Pro nás je tou nejlepší masáží ta, se kterou jsou nejvíce spokojené naše klientky. 

Co je nejlepší na celulitidu?

Většina žen touží po jednoduchém řešení, které by přineslo trvalé odstranění celulitidy. Často se nás ptáte, co je nejlepší na celulitidu, co dělat, aby pokožka byla opět vyhlazená a bez nevzhledných hrbolků?

Řešením může být maderoterapie, která celulitidu účinně redukuje. Co to ale vlastně celulitida je a jak vzniká? Celulitida je nerovnoměrné rozložení tukových buněk pod povrchem kůže, což má za následek vznik nehezkých "důlků" a "vlnění" na povrchu kůže. Existuje mnoho produktů a technik, které slibují odstranění celulitidy, ale za jednu z nejúčinnějších a nejoblíbenějších metod je považována právě maderoterapeutická masáž pracující s lymfatickým systémem.

Maderoterapie je jedním z typů masáží, které jsou často doporučovány pro odstranění celulitidy. Tato metoda cílí na odbourávání toxických látek z tkání a stimuluje lymfatický systém. Maderoterapie se provádí jemnými pohyby dřevěnými válečky, které pomáhají k ozdravení lymfatického systému a tím k redukci celulitidy. Maderoterapie pochází z Latinské Ameriky a využívá speciální dřevěné válečky různých velikostí a tvarů a je považována za velmi účinnou metodu při odstraňování celulitidy a zlepšování vzhledu pokožky.

Nicméně, každý člověk je jedinečný a každý může mít odlišné potřeby a zkušenosti. I když maderoterapie je často doporučována pro odstranění celulitidy, může existovat jiná masáž, která bude pro vás vhodnější. Nejlepší způsob, jak najít nejvhodnější masáž pro odstranění celulitidy, je konzultace s odborníkem. Náš tým vám může poskytnout informace o různých typech masáží a zvážit vaše individuální potřeby a preference. Další výhodou konzultace s odborníkem je to, že vám můžeme poradit s dalšími doplňkovými metodami pro odstranění celulitidy. Kromě masáží se často doporučuje kombinovat je s cvičením, správnou výživou a hydratací pokožky.

V našem masážním salónu jsme si velmi dobře vědomi důležitosti individuálního přístupu k našim klientkám. Proto se specializujeme na masáže pro odstranění celulitidy jako je maderoterapie, která je velmi oblíbená a účinná. Mnoho našich klientek nám říká, že s touto masáží dosahují pozitivních výsledků. Jsme hrdí na to, že můžeme pomoci našim klientkám ke krásnější postavě a vyhlazené pokožce.

Nejlepší masáže pro odstranění celulitidy