MENU

Madero terapie České Budějovice

Maderotherapy Michal Gajdošík: Maderoterapie v Českých Budějovicích je přírodní terapie pro boj s celulitidou a podporu zdraví

Vítáme vás na stránce maderoterapie, jedné z hlavních služeb nabízených Michalem Gajdošíkem v Českých Budějovicích. Tato přírodní terapie je ideálním řešením pro ty, kteří hledají efektivní metodu boje proti celulitidě a podporu svého zdraví.

Madero Therapy: Co je maderoterapie a jaké jsou její přínosy?

Maderoterapie je terapeutická metoda, která využívá speciálně tvarovaných dřevěných nástrojů k masáži těla. Její hlavní přínosy zahrnují:

 • Redukci celulitidy a zlepšení vzhledu pokožky
 • Podporu lymfatického systému a detoxikaci organismu
 • Uvolnění napětí a bolesti
 • Zvýšení elasticity pokožky

Jak probíhá maderoterapeutická terapie?

Při maderoterapeutické terapii budete ležet na masérském stole, zatímco Michal Gajdošík aplikuje maderoterapeutické techniky s dřevěnými nástroji. Sezení trvá obvykle 50 minut a frekvence sezení závisí na individuálním stavu klienta a jeho cílech.

Michal Gajdošík Maderotherapy: Rezervujte si svou maderoterapii v Českých Budějovicích ještě dnes!

Nečekejte na zlepšení svého zdraví a vzhledu pokožky. Objednejte si maderoterapii u Michala Gajdošíka v Českých Budějovicích a začněte bojovat proti celulitidě a podpořit své zdraví. Pro více informací o cenách a dostupnosti termínů navštivte www.michalgajdosik.cz/maderoterapie

MADEROTERAPIE

 • Relaxaci těla i mysli
 • Stimulaci lymfatického systému
 • Eliminaci toxinů
 • Zrychlení metabolismu
 • Odstranění celulitidy
 • Spalování tuků
 • Tonus a zpevnění těla
 • Podporu hubnutí

MADEROTERAPII DOPORUČUJEME PRO:

Technika maderoterapie zahrnuje sérii pohybů, které se opakují pomocí více než deseti různých dřevěných nástrojů. Masáží pomocí těchto nástrojů dochází ke stimulaci lymfatického systému těla a tím pomáháme uvolnit nahromaděné toxiny. Uvolňování toxinů má za následek stimulaci metabolismu a vede ke spalování tuků. Díky maderoterapii se kůže vyrovnává, snižují se otoky a celulitida, reps. pomerančová kůže se vyhlazuje.
Přijďte na maderoterapii v Českých Budějovicích nebo v Táboře.

Maderoterapie = Anticelulitidní masáž formující postavu

Maderoterapie je terapie, resp. masáž prováděná pomocí dřevěných nástrojů. Pochází z Kolumbie a je založená na použití anatomicky navržených dřevěných nástrojů, díky kterým je masáž 100% přirozená bez alergických reakcí kůže. Maderoterapie je alternativní masáží k běžné masáži a je určená především pro klientky s neúměrným ukládáním tuku nebo sklony k celulitidě, tzv. pomerančové kůži.

"Nejúčinnější masáž pro odstranění celulitidy, která je jemná a nebolí"

Někdy také označovaná jako

o MADEROTERAPII

Maderoterapie je šetrná a účinná metoda pro boj s celulitidou a zlepšení celkového vzhledu a zdraví pokožky. Díky svému profesionálnímu přístupu a zkušenostem je Michal Gajdošík ideálním partnerem pro ty, kteří touží po hladké a zdravé pokožce bez ošklivých nerovností. Nečekejte na další přísliby různých krémů či jiných metod, které nemusí fungovat – obraťte se na Michala Gajdošíka a vyzkoušejte maderoterapii jako cestu k Vaší dokonalé pokožce.

Michal Gajdošík Maderoterapie

Maderoterapeutická masáž se provádí pomocí rytmických pohybů dřevěných válečků nebo jiných dřevěných nástrojů na postižených oblastech těla. Masér Michal Gajdošík pečlivě sleduje potřeby klienta a přizpůsobuje intenzitu masáže tak, aby byla co nejúčinnější, ale zároveň šetrná k tělu. 

Pro dosažení nejlepších výsledků je doporučeno absolvovat více sezení maderoterapie, která by měla být součástí komplexního programu pro zlepšení kvality pokožky a redukci celulitidy. To zahrnuje také správnou stravu, dostatek pohybu a péči o pokožku pomocí speciálních přípravků.

MADEROTHERAPY - Jak probíhá maderoterapeutická masáž?

Klíčem k úspěchu maderoterapie je kombinace několika faktorů. Jedním z nich je stimulace lymfatického systému, která pomáhá tělu zbavit se toxinů a škodlivých látek. Toxiny a škodlivé látky jsou často příčinou zadržování vody a otoků, které zhoršují vzhled celulitidy.

Dalším důležitým faktorem je urychlení metabolismu. Díky tomu dochází k efektivnějšímu spalování tuků a snižování jejich zásob v těle. Tím se pokožka stává hladší a pružnější, což je ideální stav pro boj s celulitidou.

Proč je maderoterapie tak účinná?

Maderoterapie spočívá ve specifických masérských technikách prováděných pomocí dřevěných válečků nebo jiných dřevěných nástrojů. Tyto nástroje umožňují masírovat problematické partie. Díky maderoterapeutické masáži se urychluje látková výměna a stimuluje lymfatický systém. V důsledku toho se tělo zbavuje nahromaděných toxinů a nerovností v podkožní vrstvě, které způsobují celulitidu.

Jak funguje maderoterapie?

"Maderoterapie, známá také jako maderoterapeutická masáž, je účinnou metodou pro boj s celulitidou a zlepšení celkového vzhledu a zdraví pokožky. Tato metoda byla vyvinuta již před několika desetiletími, ale dnes se stává stále populárnější díky svým osvědčeným výsledkům a šetrnému přístupu k tělu. Michal Gajdošík je odborníkem na maderoterapii a pomáhá klientům dosahovat hladké a zdravé pokožky bez celulitidy."

Michal Gajdošík Maderotherapy: Cesta k hladké a zdravé pokožce

Madero Therapy - terapie dřevem (název pochází ze španělského dřevo - madera) - je efektivní metoda odstranění celulitidy a zlepšení lymfatického systému. Někdy se můžete setkat také s názvem Wood Therapy, protože se pro masáž používají dřevěné válečky.

Maderoterapie úzce souvisí s lymfatickým systémem. Na počátku samotné maderoterapeutické masáže dochází ke stimulaci lymfatického systému a uvolnění lymfatických uzlin.

Maderoterapie těla pomáhá snižovat objem v určité oblasti, zmírnit otoky, které utlačují křečové žíly, zpevnit kůži a podkoží a detoxikovat lymfatický systém.

MADERO THERAPY - MADEROTERAPIE TĚLA

Pomocí dřevěných nástrojů pomáhá při remodelaci obličeje a aktivují se fibroblasty, které budou produkovat více kolagenu a elastických vláken. Určité pohyby působí na svalovou tkáň, oběhový a lymfatický systém, čímž se zvyšuje přísun živin a kyslíku do buněk.

Maderoterapeutická masáž obličeje je neinvazivní metoda, při které dochází k redukci vrásek, rozjasnění obličeje a zbavení se toxinů

Maderoterapie obličeje (pleti) je pečující masáž určená pro omlazení obličeje, krku a dekoltu. Maderoterapie je skvělou volbou pro ty, kteří se chtějí zbavit stresu. Jedná se o relaxační masáž s překvapivými výsledky. Kromě uvolnění mysli a mimických svalů je vhodná pro lidi s migrénou i pro ty, kteří tráví hodně času prací u počítače a namáhají oči.

MADEROTERAPIE OBLIČEJE (pleti)

ICE Madero Therapy (Ice & Metal Therapy s použitím zeleného jílu a kovových nástrojů pro maderoterapii) je metoda pomáhající v transformaci uloženého tuku na energii. Funguje na základě termogeneze, což je proces, kdy tělo generuje teplo, dokonce i když na něj působí chlad. Tento postup stimuluje hnědou tukovou tkáň, využívá se zde zmrzlá jílovitá hlína obsahující směs bylin a esenciálních olejů. ICE madero představuje non-invazivní metodu formování postavy mající za výsledek redukci tělesného tuku a eliminaci celulitidy. 
Pro krásnou pevnou postavu s viditelně redukovanou celulitidou.

Ice Madero je někdy známá také pod názvy Metal Therapy, Sculpt Ice, Ice Madero, Ice & Metal Therapy, Ice sculpting, Ice Body Sculpting, Ice Body Madero Therapy, Ice Sculpt nebo Pure Sculpt.

Ice Madero (Ice Sculpting)

DETAILNÍ INFORMACE O CENÁCH NAJDETE V CENÍKU

OBJEDNAT SE NA MASÁŽ >

Maderoterapie probíhají v Českých Budějovicích, U Černé věže 6 (Dům čínské medicíny, 1. patro), v Táboře nebo po dohodě na místě zvoleném zákazníkem

3.250,- (650,-)

5x procedura

690,- Kč

1x procedura

(40 min masáž, aktivace lymfy)

(redukce vrásek, odstranění otoků kolem očí a tváří, zpevnění kontur obličeje)

MADEROTERAPIE PLETI (45 minut)

8,900,- (890,-)

10x procedura

4.750,- (950,-)

5x procedura

990,- Kč

1x procedura

(50 min masáž, aktivace lymfy, drenáž)

(redukce celulitidy, tuků, zpevnění kůže a podloží, očista lymfy)

MADEROTERAPIE TĚLA (55 minut)

CENÍK MADEROTERAPIE

Výsledky maderoterapie jsou často okamžité, přesto je třeba zdůraznit, že výsledky jsou vždy individuální. Můžete vidět výsledky již po první masáži, někdy se však stává, že je třeba maderoterapii opakovat (pro lepší výsledky doporučujeme alespoň 5 – 10 procedur). 

6. MADEROTERAPIE VÝSLEDKY

Pojivové tkáně se maderoterapií stávají pružnější, elastičtější a dochází k uvolňování toxinů, lepší hydrataci a zlepšení pružnosti. Díky tomu jsou svaly méně náchylné na zranění a zlepšuje se pohyblivost.

5. Ozdravení pojivové tkáně

Během maderoterapie se pokožka a svaly ošetřují suchou masáží dřevěnými pomůckami. Tím dochází k nastartování celého procesu. Poté masér aplikuje esenciální oleje a přechází k masáži dřevěnými doplňky, které zahřívají svaly a zlepšují krevní oběh, mikrocirkulaci a připravují tělo na další aplikaci dřevěných nástrojů. 

4. Zlepšení prokrvení

Maderoterapeutická masáž aktivuje lymfatický systém v těle. Díky masáži dochází k uvolnění zadržované vody v lymfatickém systému a posilují se funkce lymfatických uzlin. Vyčištěním lymfatických uzlin dochází také k posílení imunitního systému a detoxikaci těla a celkovému zlepšení zdraví.

3. Pokročilá lymfatická drenáž

Maderoterapie je účinnou metodou k tvarování těla bez poškození pokožky nebo tkáně. Každá dřevěná pomůcka má specifické použití pro určitou oblast těla. Dřevěné nástroje pomáhají redukovat celulitidu a zároveň posilují tělo, zejména v oblasti stehen a zad. Proto je ošetření také známé jako omlazující terapie bez skalpelu nebo tělový lifting.

2. Formování těla

Pokud s maderoterapií začínáte, hned na počátku se zaměříme na tukové oblasti, které ať děláte co děláte, máte pocit, že se jich nemůžete zbavit. Tyto nejvíce odolné tukové oblasti se použitím maderoterapeutických pomůcek rozdělí na menší, což usnadní tělu přístup k těmto tukovým buňkám. V tomto okamžiku se z této oblasti začne uvolňovat zadržovaná voda prostřednictvím lymfatického systému.

1. Odbourávání tukových buněk

Kompletní průvodce maderoterapií

Rozdíl mezi fotografiemi klientky je cca 30 minut - 1. sezení.
Nejlepších výsledků dosáhnete pravidelnou péčí, nejdříve 1-2 x týdně, následně 1-2 x do měsíce.

PŘED MADEROTERAPIÍ

PO MADEROTERAPII

RECENZE MADEROTERAPIE OBLIČEJE

Na maderoterapii máme výborné recenze od našich spokojených zákazníků. Výsledky maderoterapie jsou viditelné již po první proceduře. Nejlepších výsledků ale docílíte při opakování 5 - 10 procedur. Můžete také absolvovat kurz maderoterapie.

MADEROTERAPIE RECENZE

MADEROTERAPIE | Masáže proti celulitidě

V současné době se nejčastěji pro maderoterapii používá kolumbijský přístup a speciální dřevěné nástroje z hladkého dřeva. Tyto techniky se v dnešní době používají především k dosažení estetických cílů, přestože maderoterapeutické masáže mají také mnoho zdravotních přínosů.

Maderoterapie (Maderotherapy - Madero Therapy) neboli léčba dřevěnými pomůckami byla praktikována po staletí. Pochází z asijských zemí, kde byly používány dřevěné pomůcky k masáži těla. 

Historie maderoterapie

V průběhu historie se masáž dřevěnými válečky začala více používat k léčebným účelům. K největšímu rozvoji došlo v 90. letech 20. století, kdy se v Kolumbii začínají používat zdokonalené verze nástrojů s hladším povrchem. V Kolumbii se také začaly objevovat jedinečné techniky používané v mnoha druzích terapií.

Manuální masáž je nejrychlejší způsob, jak snížit výskyt celulitidy. Můžeme ošetřit problematické partie, zrychlit metabolismus, krevní oběh a lymfatický systém.

Redukce celulitidy je dlouhodobý proces a je nutná úplná změna životního stylu. Manuální masáže, zejména maderoterapie, v kombinaci s aktivním životním stylem a zdravou stravou.

 • Genetické a hormonální faktory
 • Kouření a alkohol
 • Špatná strava, káva a perlivé nápoje
 • Sedavý způsob života a těsné oblečení
 • Stres

Zdá se, že s celulitidou souvisí i některé další faktory:

U žen jsou tukové buňky a pojivová tkáň v této vrstvě uspořádány vertikálně. Pokud tukové buňky vyčnívají do vrstvy kůže, vzniká celulitida. U mužů má tkáň křížovou strukturu, což může vysvětlovat, proč se u mužů vyskytuje celulitida méně často než u žen.

Přesná příčina celulitidy není známá, ale zdá se, že vzniká v důsledku interakce mezi pojivovou tkání v dermatologické vrstvě, která se nachází pod povrchem kůže, a vrstvou tuku, která je těsně pod ní.

Příčiny celulitidy

Celulitida je chronický zánět a degenerativní onemocnění pojivové tkáně, především vazivových a elastických vláken, na která má významný vliv hormon estrogen a genetické faktury, které zde hrají významnou roli. S celulitidou se může setkat 80 – 90% žen v určitém okamžiku svého života. 

Přestože celulitida (pomerančová kůže) provází člověka od nepaměti, konkrétněji se o celulitidě dozvídáme až na počátku 20. století – nejvíce pak až v 60. letech. Celulitida je označení pro tvorbu hrbolků a důlků v kůži. Někdy se celulitidě říká pomerančová kůže.

CELULITIDA

Není nic jednoduššího: dejte si ranní sprchu, vezměte si kartáč a několika rychlými tahy si kartáčujte nohy a paže - trvá to jen dvě minuty! Kartáčovat můžete mokrou nebo suchou pokožku, co je Vám příjemnější – lze tedy buď kartáčování provádět přímo ve sprše nebo po usušení. Hlavně si však pamatujte, že kartáčem nesmíte pokožku drhnout a kartáčujte rovnoměrnými, dlouhými a rychlými tahy štětinami.

KDY?

Poznámka: Suché kartáčování způsobí dočasné zarudnutí pokožky.

Důležité je také několik jemných tahů v podpaží, protože v této oblasti jsou soustředěny lymfatické uzliny.

Je to velmi jednoduché - jen rychlými tahy od končetin směrem k srdci. Začněte od chodidel směrem ke kolenům, pak přes stehna k bokům a hýždím. Přesuňte se na ruce a kartáčujte až k loktům, pak přes horní část paží až k ramenům.

JAK?

 • zlepšuje krevní oběh
 • rovnoměrně rozkládá tukové zásoby
 • stimuluje lymfatickou drenáž
 • postupně napomáhá redukovat celulitidu
 • odstraňuje přebytečné tekutiny z těla
 • omlazuje nervový systém

Suché kartáčování těla

Suché kartáčování těla každé ráno před začátkem dne Vám pomůže efektivněji metabolizovat toxiny, je prevencí v zadržování tekutin a celulitidy (tyto dvě věci spolu souvisejí), stejně jako změkčuje a tonizuje pokožku. Přínosy jsou okamžité a trvalé.

PROČ?

Suché kartáčování těla

Maderoterapie je nenáročný a účinný způsob tvarování postavy bez poškození pokožky a tkání. Každý dřevěný nástroj má specifické použití pro určitou oblast těla. Dřevěné nástroje pomáhají zmenšovat celulitidu a zároveň tonizovat tělo. Je velmi účinná při aktivaci lymfatického systému a vyhlazování pokožky.

Maderoterapie těla začíná suchou masáží těla, které připraví pokožku a svaly. Poté aplikujeme olej a začínáme ruční masáž a masáž dřevěnými pomůckami.

Maderoterapie těla se proto uplatňuje v mnoha masážních studiích, jejichž cílem je zpevnit a vytvarovat postavu. Každá procedura u maderoterapie těla trvá přibližně 50 minut a významnější změny můžete pozorovat již od třetího sezení, i když lehkost nohou a odvodnění můžete pozorovat již po první proceduře. Celkově doporučujeme absolvovat minimálně 5 – 10.
10 procedur je pro dosažení uspokojivých výsledků. Ošetření lze provádět každý den nebo, pokud je Vaše pokožka přecitlivělá, každý druhý / třetí den. Počet potřebných procedur ošetření je individuální.

Je považována za holistickou masáž, která dokáže stimulovat a vyrovnávat energii, snižovat stres a zmírňovat bolesti svalů a kloubů. Využití této terapie se rozšířilo i pro estetické účely, neboť ji lze použít i ke zpevnění a tonizaci těla a k redukci lokalizovaného tuku a boji proti celulitidě.

Maderoterapie těla, jak už název napovídá, je terapie, která spočívá v masáži pomocí dřevěných pomůcek různých velikostí a tvarů, které jsou speciálně navrženy tak, aby se přizpůsobily různým částem těla.

České Budějovice / Tábor

MADEROTERAPIE TĚLA

pomáhá při pocitu těžkých novou a zavodnění

zlepšuje prokrvení

tvaruje postavu

odbourává tukové buňky

zmenšuje obvod těla

redukuje celulitidu

posiluje imunitní systém

tonizuje a zpevňuje pokožku

zrychluje metabolismus

aktivuje lymfatický systém

eliminuje toxiny

100% přírodní, neinvazivní

Maderoterapie těla má na naše tělo mnoho výhod. V níže uvedené tabulce najdete největší přínosy.

Výhody maderoterapie těla

Nejčastěji se používají tyto nástroje:

Masážní váleček: Působí na úrovni dermis a hypodermis, stimuluje krevní oběh. Používá se pro lymfatickou drenáž. Pomáhá odstranit lokalizovanou tukovou tkáň. Pohyb je přímý, krouživý a klikatý.

Tvarovaná stěrka: Vzhledem k anatomickému tvaru se používá k modelování a zpevňování kontur. Pomáhá redukovat tuk a podporuje vylučování toxinů. Používá se k modelování choulostivějších oblastí klientovy pokožky, malých ploch, v okolí kolen a dalších kloubů. Pohyb je klouzavý, rovný a klikatý.

Po každém použití se samozřejmě dřevěné nástroje dezinfikují.

Tyto nástroje, zpočátku těžké a nepohodlné pro manipulaci, byly zdokonaleny koncem 90. let minulého století, kdy se s nimi začalo více cíleně pracovat. Pomůcek používaných k maderoterapii může být více druhů – záleží na individuálním posouzení maséra. Pro maderoterapii se nejčastěji používá sedm různých nástrojů, někdy jich ale může být použito až jedenáct.

Nástroje, které se používají při maderoterapii, jsou navržené tak, aby se přizpůsobily různým oblastem těla. Jsou vyrobené z přírodního materiálu - dřeva.

Nástroje pro maderoterapii

• těhotenství a kojení (první maderoterapii je možné absolvovat minimálně 4 měsíce po porodu, pokud nekojíte)
• křečové žíly
• trombóza, otoky, srdeční onemocnění
• vysoký krevní tlak
• příznaky renálního onemocnění
• popáleniny, otevřená kožní zranění (např. nezahojené jizvy)
• dermatitida
• kožní onemocnění a kožní citlivost (u těchto klientů je možné, že se po ošetření objeví modřiny)
• ekzémy
• rakovina
• nediagnostikované bulky a boule
• alergie na skořicový olej
• hypertenze není striktní kontradikcí, nicméně je ošetření maderoterapie doporučeno až po konzultaci s lékařem.

Jaké má maderoterapie kontraindikace?

U masáže těla trvá maderoterapie 50 minut, při maderoterapii obličeje je to 45 minut.

Jak dlouho trvá maderoterapie?

Je to především proto, že právě díky použití dřevěných válečků a pomůcek je maderoterapie účinnější, než běžné masážní techniky. Díky dřevěným válečkům se stimuluje podkoží a stimulace nastává v mnohem hlubších vrstvách, než při běžné masáži.

Proč se pro maderoterapii používají dřevěné nástroje?

Ano, maderoterapie je vyhledávána i u mužů. Terapie je vhodná především pro sportovce (oblíbená je u vrcholových sportovců), kde se vlivem maderoterapie uvolňují svaly a terapie napomáhá regeneraci. Vhodná je pro všechny muže, kteří chtějí zlepšit lymfatický systém, imunitu, zpevnit tělo a redukovat tukovou vrstvu.

Je maderoterapie vhodná i pro muže?

Doporučujeme objednávat 5 – 10 procedur. První výsledky pocítíte již po první proceduře, lepších výsledků je ale dosahováno při opakování procedur. Výsledek podpoříte pohybem, vhodnou stravou a pitím lymfatického čaje. Budete-li mít zájem, je možná konzultace jídelníčku na míru. Více informací najdete na stránce Výživa.

JAK ČASTO CHODIT NA MADEROTERAPII?

Maderoterapie patří mezi příjemné masáže, které nebolí. Jedná se příjemnou masáž. V některých případech však (především při prvních procedurách) může být pociťován diskomfort v oblasti, kde se nachází lymfatické nebo tukové tkáně.

Bolí maderoterapie?

Hlavní výhodou maderoterapie je, že se jedná o 100% přírodní terapii. Pro terapii se používají dřevěné válečky, se kterými se stimuluje lymfatický systém a formuje postava. Válečky jsou chráněny vrstvou laku a klientku proto nikde nedřou a nenarušují vrstvu kůže.

Co maderoterapie dělá? Jaké jsou výhody maderoterapie?

Maderoterapie je jedinečnou metodou v redukci celulitidy a redukci tuků. Od jiných procedur se liší především tím, že pracuje efektivně s lymfatickým systémem, díky tomu je účinná také při zadržování tekutin. Maderoterapie řeší celulitidu komplexně – zaměřuje se na nejhlubší vrstvy pokožky, stejně jako na povrchovou vrstvu tkáně. Pomerančová kůže – tolik typická pro celulitidu – je způsobená tukovou vrstvou a právě na její odstranění je maderoterapie velmi účinná.

Jak se zbavit celulitidy?

FAQ – Maderoterapie dotazy

Masáže a maderoterapie (Madero Therapy) v Českých Budějovicích probíhají na adrese: U Černé věže 6 (Dům čínské medicíny, 1. patro)

ADRESA:
Centrum výživového poradenství, s.r.o.
U Černé věže 6
České Budějovice
(Dům čínské medicíny, 1. patro)

Maderoterapie: Maderotherapy Michal Gajdošík
Jak se provádí maderoterapie Maderoterapie

Maderoterapie Michal Gajdošík

ICE MADERO THERAPY