Omlazení obličeje České Budějovice

11.5.2023

MASÁŽE

REZERVUJTE SI TERMÍN

Přijďte na masáže v Táboře nebo v Českých Budějovicích, těší se na Vás masér Michal Gajdošík,
tel.: +420 722 512 225
Objednat se na maderoterapii >

  • Masáže v Táboře probíhají v jógovém studiu Yogastation, Bílkova 960, 390 02 Tábor

  • Masáže v Českých Budějovicích probíhají v masážním studiu Centrum výživového poradenství, s.r.o., U Černé věže 6, České Budějovice (Dům čínské medicíny, 1. patro)

Kam přijít na omlazující masáž OBLIČEJE

Zažijte omlazení pleti, po kterém toužíte

Během života se na unavené tváři podepisuje stres, přetížení i špatný spánek. V kombinaci s věkem pak může tvář odrážet únavu a povadlost, která nám není příjemná. Chtěli bychom vypadat opět svěží, bez zátěže, plní optimismu, radosti a zářivosti pleti jako v mládí.

Toužíte po omlazení pleti? Chtěli byste zpomalit procesy stárnutí? Anti-aging procedury jsou dnes velmi vyhledávanými především proto, že více než kdy v minulosti touží ženy i muži vypadat mladistvě v jakémkoli věku.

Vyjděte vstříc omlazující proceduře tzv. maderoterapii pleti, která Vám pomůže opět zpevnit kontury obličeje a napomůže vyhlazení vrásek naprosto přírodním způsobem bez chemie a bolesti. Již po prvním ošetření uvidíte první výsledky, doporučujeme však pravidelná ošetření tak, aby se v pleti nastartovala efektivní produkce elastinu a kolagenu a efekt omlazení se stal dlouhodobým.

Omlazení obličeje České Budějovice