Lifting obličeje pro povadlou pleť v Táboře

9.5.2023

MASÁŽE

REZERVUJTE SI TERMÍN

Přijďte na masáže v Táboře nebo v Českých Budějovicích, těší se na Vás masér Michal Gajdošík,
tel.: +420 722 512 225
Objednat se na maderoterapii v Táboře >

  • Masáže v Táboře probíhají v jógovém studiu Yogastation, Bílkova 960, 390 02 Tábor

  • Masáže v Českých Budějovicích probíhají v masážním studiu Centrum výživového poradenství, s.r.o., U Černé věže 6, České Budějovice (Dům čínské medicíny, 1. patro)

Kam přijít na MADEROTERAPII OBLIČEJE

Řešení otoků kolem očí

Maderoterapie obličeje odstraňuje přebytečnou vodu v obličeji a tím obličej opticky zeštíhlí, zmírní otoky kolem očí a zlepší produkci elastinu a kolagenu. Obličej je po maderoterapii omlazený, pleť je zářivější, svaly obličeje jsou uvolněné.

Viditelné omlazení pleti

Maderoterapie je účinnou masážní technikou k cílenému a viditelnému omlazení pleti. Tato liftingová masáž (někdy označovaná také jako. facelifting) zlepšuje krevní oběh, odstraňuje nežádoucí podkožní tuk a navrací pokožce krásu a vitalitu.

Masáž pomáhá eliminovat hluboké vrásky, vypíná pleť, odstraňuje mimické vrásky, detoxikuje pokožku obličeje, zlepšuje pružnost pokožky, zmírňuje projevy stárnutí pleti, zlepšuje produkci elastinu a kolagenu a uvolňuje napětí v obličeji způsobené stresem.

Maderoterapie obličeje je příjemná masáž prováděná dřevěnými nástroji. Pro lepší výsledky doporučujeme pravidelnou maderoterapii obličeje.

Omlazující lifting pleti v Táboře

Právě nyní si můžete rezervovat svůj termín na tuto příjemnou omlazující masáž - maderoterapii pleti v Táboře nebo v Českých Budějovicích.

Tato vypínací liftingová masáž je 100% přírodní procedurou, která umí krásně vypnout pleť, navrátit pleti pevnost, zbavit se dvojité brady a eliminovat vrásky.

Povadlá kůže v oblasti obličeje patří mezi nejviditelnější projevy stárnutí, stejně jako hluboké viditelné vrásky. Vhodným řešením povadlé pleti je vypínací liftingová masáž obličeje, tzv. maderoterapie pleti, při které dochází k viditelnému omlazení pleti.

Jak na lifting obličeje bez skalpelu?

Stárnutí patří neodmyslitelně k životu, to však neznamená, že bychom se nutně museli smířit s povadlou pletí. Kůže sice časem ztrácí pružnost a mnohé projevy stárnutí jsou nevratné, přesto je lze efektivně ovlivnit liftingem obličeje, a to i bez plastické chirurgie.

Lifting obličeje v Táboře