Navraťte svému tělu zářivou krásu díky masáži SHINING BEAUTY

12.5.2023

MASÁŽE

REZERVUJTE SI TERMÍN

Přijďte na masáže v Táboře nebo v Českých Budějovicích, těší se na Vás masér Michal Gajdošík,
tel.: +420 722 512 225
Objednat se na masáž >

  • Masáže v Táboře probíhají v jógovém studiu Yogastation, Bílkova 960, 390 02 Tábor

  • Masáže v Českých Budějovicích probíhají v masážním studiu Centrum výživového poradenství, s.r.o., U Černé věže 6, České Budějovice (Dům čínské medicíny, 1. patro)
Kam přijít na Shining Beauty masáž?
Masáž zahrnuje:

  • 30 min Maderoterapie pleti (masáž, ošetření sérem a krémem z kmenových buněk + pleťová maska)
  • 30 min Maderoterapie těla (rozproudění lymfy, implementace anticelulitídního vyživujícího krému)
  • 25 min Masáž zad

Cena masáže: 1.490,- Kč

Masáž můžete objednat také jako nádherný romantický dárek z lásky ve formě poukazu.

Darujte pečující masáž Shining Beauty jako dárek ve formě dárkového poukazu

Vyjděte vstříc své kráse díky omlazující proceduře tzv. maderoterapii pleti, která Vám pomůže opět zpevnit kontury obličeje a napomůže vyhlazení vrásek. Již po prvním ošetření uvidíte první výsledky, doporučujeme však pravidelná ošetření tak, aby se v pleti nastartovala efektivní produkce elastinu a kolagenu a efekt omlazení se stal dlouhodobým.

Zahrnuje 30 minutovou maderoterapii pleti včetně ošetření kosmetikou z kmenových buněk; 30 minutovou maderoterapii těla pro rozproudění lymfy včetně implementace anticelulitidního krému a na závěr 25 minutovou masáž zad pro hluboké uvolnění a naprostou relaxaci.

Shining Beauty masáž byla sestavená tak, aby zahrnovala všechny naše nejoblíbenější a nejúčinnější ošetření pro navracení mladistvé zářivé krásy. 

Nejoblíbenější masáž s ošetřením kosmetikou z kmenových buněk
Stres, stárnutí a nedostatek spánku způsobují mnohé nepříznivé vlivy v těle a psychice, které se mohou projevit jako nedostat vitality a svěžesti. Mohou se začít objevovat mimické i hluboké vrásky a pleť začíná povadat. Dopřejte si čas na sebe a věnujte svému tělu maximální péči, která Vás rozjasní a navrátí do života jiskru a nadhled.

Redukce stresu pro více krásy

Hledáte dokonalou masáž pro navrácení krásy a vitality pro celé tělo? Objevte Shining Beauty masáž, která patří mezi naše nejoblíbenější masáže. Dopřejte si dokonalou relaxaci v kombinaci s hloubkovou podporou krásy a omlazení.

Shining Beauty Masáž