Bolí maderoterapie?

2.5.2023

MASÁŽE

Přijďte na maderoterapii v Táboře nebo v Českých Budějovicích, těší se na Vás masér Michal Gajdošík,
tel.: +420 722 512 225
Objednat se na maderoterapii >

  • Maderoterapie v Táboře probíhají v jógovém studiu Yogastation, Bílkova 960, 390 02 Tábor

  • Maderoterapie v Českých Budějovicích probíhají masážním studiu Centrum výživového poradenství, s.r.o., U Černé věže 6, České Budějovice (Dům čínské medicíny, 1. patro)
Kam přijít na maderoterapii?

Chtěli byste odstranit celulitidu? Vyberte si jemnou a účinnou maderoterapii těla. Budete překvapení, jak díky pravidelnému ošetření nejen mizí celulitida, ale dochází k celkovému ozdravení těla díky zdravému lymfatickému systému.

Jemné ošetření pro efektivní výsledky

OBJEDNAT SE NA MADEROTERAPII

Rozhodně ne. Pouze manuální práce s povrchovým lymfatickým řečištěm, kde se klade důraz na velmi jemný, plynule odstupňovaný pracovní tlak, může přinést skutečně efektivní výsledky. Efektivitu takové masáže nemůže nahradit žádný přístroj. Bohužel přístrojové ošetření bez ruční masáže může naopak lymfatický systém zahltit a následkem může být další zpomalení toku lymfy a zhoršení celulitidy.

Nestačí tedy dojít na přístrojovou lymfodrenáž?

Při maderoterapii se intenzivně pracuje s lymfatickými cestami. Aby byla na celulitidu skutečně účinná, je třeba, aby nebolela. Můžeme se často setkat s představou, že čím více je masáž účinná, tím více je třeba, aby bolela, ale je to jen zažitý mýtus, který nemá pravdivostní hodnotu ani své opodstatnění. Naopak, pokud masáž bolí, může dojít k nevratnému poškození lymfatických cév a současnému zhoršení celulitidy.

Maderoterapie nebolí!

Jednou z nejoblíbenějších procedur, které u nás klientky vyhledávají, je maderoterapie těla určená pro redukci celulitidy. Tato masáž se provádí pomocí dřevěných nástrojů a v mnohých klientkách tak může vzniknout obava, zda maderoterapie nebolí nebo z ní dokonce nebudou mít modřiny.

Proč maderoterapie nebolí a ani nesmí bolet?

Také si kladete otázku, zda maderoterapie bolí? A dělají se z maderoterapie modřiny? Také máte špatné zkušenosti z neprofesionálního přístupu některých masážních salónů? Pojďme si vysvětlit, proč je maderoterapie jemná a rozhodně nebolí.

REZERVUJTE SI TERMÍN

Bolí maderoterapie?