omlazující detoxikační masáže pro pevné tělo a krásnou pleť

15.3.2023

MASÁŽE

Přijďte na masáže či lekce jógy v Táboře nebo v Českých Budějovicích, těší se na Vás masér a lektor jógy Michal Gajdošík,
tel.: +420 722 512 225
Objednat se na masáže >

REZERVUJTE SI TERMÍN

  • Masáže v Táboře probíhají v jógovém studiu Yogastation, Bílkova 960, 390 02 Tábor

  • Masáže v Českých Budějovicích probíhají v masážním studiu Centrum výživového poradenství, s.r.o., U Černé věže 6, České Budějovice (Dům čínské medicíny, 1. patro)
Kam přijít na masáže a individuální lekce jógy?

Zkombinujte pravidelné masáže se zdraví přinášejícím cvičením jógy. Vyberte si svůj termín individuálních lekcí jógy v Táboře nebo Českých Budějovicích a vstupte do jarních měsíců plní nové energie, síly a vitality.

Chtěli byste jarní omlazení podpořit ještě více? 

OBJEDNAT SE NA MASÁŽE

Další velmi oblíbenou jarní procedurou je maderoterapie obličeje, při které dochází k redukci mimických i hlubokých vrásek, pleť viditelně omlazuje a zpevňuje. Tato procedura je vhodná i pro povadlou pokožku a projevy stárnutí způsobené věkem nebo stresem.
Zobrazit ceník >

Vybírat můžete z pravidelných masáží jako je maderoterapie těla zaměřená na hloubkovou detoxikaci lymfy projevující se mimo jiné redukcí celulitidy, zpevněním kontur těla a nastartováním produkce elastinu a kolagenu v pokožce. 

Hloubková detoxikace lymfy

Toužíte svému tělu dopřát detoxikaci? Chtěli byste načerpat novou energii a současně mít vypnutou krásnou pleť bez vrásek a pokožku bez celulitidy? Zažijte jarní detoxikaci v Táboře a Českých Budějovicích zaměřenou nejen na ozdravení lymfatického systému

Všechny masáže je možné kombinovat s dalšími jako je masáž zad a šíje přinášející dokonalé uvolnění a relaxaci. 

Jarní omlazující detoxikační masáž pro krásnou pleť