LYMFATICKÉ MASÁŽE POMÁHAJÍ S OBNOVOU LYMFATICKÉHO SYSTÉMU

Objednat se na masáž >

21.5.2023

OBJEDNAT SE NA MADEROTERAPII

MASÁŽE

Přijďte na masáže v Českých Budějovicích, těší se na Vás masér Michal Gajdošík,
tel.: +420 722 512 225
Centrum výživového poradenství, s.r.o., U Černé věže 6, České Budějovice (Dům čínské medicíny, 1. patro)

Masáž, která podporuje přirozený odtok lymfy, se nazývá lymfodrenáž (lymfatická masáž) a je součástí také komplexnější masážní techniky – tzv. maderoterapie. Maderoterapie využívá znalostí lymfatického systému k podpoře ozdravení organismu. Díky masáži dochází k detoxikaci, nastartování lymfatického systému, přičemž jejím „vedlejším“ projevem je mimo jiné odstranění celulitidy a zlepšení celkového stavu pokožky.

LYMFODRENÁŽ

Pokud se potýkáte s nepříjemnými otoky různých částí těla, možná jste již slyšeli, že právě lymfatická masáž účinně ozdravuje lymfatický systém, zmírňuje otoky či je zcela odstraňuje. Lymfatický systém je do určité míry podobný krevnímu oběhu a je s ním propojený. Díky lymfatické masáži dochází k odvádění toxinů z těla. Pokud lymfatický systém funguje správně, zlepšuje se také imunita celého organismu.

LYMFATICKÝ SYSTÉM

Lymfatické masáže patří mezi oblíbenou proceduru, která umí eliminovat nebo zcela odstranit mnohé zdravotní neduhy. Současně je lymfatická masáž oblíbená pro své účinky na pleť a celkový vzhled.

Lymfatické masáže