Zaměřuji se na výuku a pravidelné lekce jógy v Českých Budějovicích a táborském jógovém studiu. Hledáte-li instruktora jógy / lektora jógy, neváhejte mě kontaktovat.

Nabízím soukromé i individuální lekce jógy a semináře. Díky své dlouholeté praxi se s Vámi mohu podělit o své znalosti a zkušenosti.
Jsem instruktorem dechových technik Oxygen Advantage.

CESTA K VNITŘNÍ CELISTVOSTI
A ROVNOVÁZEINSTRUKTOR JÓGY ČESKÉ BUDĚJOVICE

Od 5.9.2022 začínají moje pravidelné lekce Ashtanga jógy od 17:30 v jógovém studiu Think Yoga v Českých Budějovicích, Krajinská 230/31.

Můžete si rezervovat také termín pro soukromé lekce.

PRAVIDELNÉ LEKCE ASHTANGA JÓGY

wheel jóga s Michalem

KDY: V pátek 30. září 2022 v 17:30 až 19:30
KDE: V jógovém studiu Think Yoga v Českých Budějovicích, Krajinská 230/31.

Pomocí jógové pomůcky - wheelu - dokonale rozhýbeme páteř a zjistíme, co je to vlastně střed těla. Budeme objevovat možnosti své síly a flexibility, hrát si s rovnováhou a pilovat koncentraci. 
Rezervace nutná, neb máme pouze 10 wheelů:)
Cena včetně večeře: 400 Kč


JÓGA JAKO MOJE ŽIVOTNÍ CESTA

S jógou jsem se poprvé setkal před mnoha lety v době, kdy jsem se aktivně věnoval fitness a formování postavy. V té době jsem se intenzivně zabýval vlivem stravy a cvičení na stav fyzického těla. V tomto přístupu mi ale vždy něco chybělo. Přestože mě cvičení bavilo, chyběl mu duchovní přesah. Ten jsem našel až později díky setkání s jógou. Hned od počátku jsem věděl, že jóga mi dokáže nabídnout to, co běžné cvičení a strava nedokáže - umí vyrovnávat emoční výkyvy, stabilizovat, ukotvit a především harmonizovat fyzickou i duševní složku. Vlivem vysokého pracovního nasazení jsem hledal způsob, jak se uvést do rovnováhy, jak se vyrovnat s vysokou pracovní zátěží a stresem. Uvolnění a načerpání sil jsem nacházel ve spojení s přírodou a pohyb mi umožňoval "vypnout" a vyrovnat se s nároky, které na mě byly kladeny.

Teprve při pravidelném praktikování jógy jsem ale poznal, jak účinně jóga dokáže všechny tyto oblasti spojovat dohromady. Umožňuje formovat postavu a současně poskytovat vnitřní naplnění. Umí zklidnit, zharmonizovat, ale umožňuje také všestranný rozvoj.

Vysoké pracovní nasazení a náročné životní okolnosti na mě vyvíjely tlak, se kterým jsem se musel vyrovnat. A právě díky těmto okolnostem jsem dělal jógu naplno a našel nejhlubší smysl svého života. 

Postupem času jsem se stal instruktorem jógy (lektorem jógy) a nabízím individuální i skupinové jógové lekce. 
V současné době se se mnou můžete potkat například v Českých Budějovicích v jógové škole Thinkyoga, ve které můžete absolvovat také akreditováný kurz instruktor jógy.

Okolnosti, ve kterých se nacházíme, můžeme vnímat jako stresující nebo jednoduše negativním způsobem. Teprve při odstupu a nadhledu spatříme, jak nás po celou dobu život vedl přesně k tomu, co pro nás bylo nejdůležitější - k životnímu poslání, jednotě a naplnění.

Jóga se stala mou životní cestou i životním posláním,
které nyní rád budu sdílet i s Vámi.

NAJDĚTE HLUBŠÍ SMYSL

Pravidelné lekce jógy probíhají v Českých Budějovicích v jógovém studiu Think Yoga.

ADRESA:
Krajinská 230/31
370 01  České Budějovice