MENU

MICHAL GAJDOŠÍK

YOGA PRO ROVNOVÁHU A HARMONII SE SEBOU SAMÝM

LEKTOR JÓGY
S DLOUHOLETOU PRAXÍ

Nabízím skupinové i individuální lekce jógy a semináře. Díky své dlouholeté praxi se s Vámi mohu podělit o své znalosti a zkušenosti.
Jsem instruktorem dechových technik Oxygen Advantage.

Zaměřuji se na výuku a pravidelné lekce jógy v Českých Budějovicích a táborském jógovém studiu. Hledáte-li instruktora jógy / lektora jógy, neváhejte mě kontaktovat.

Jóga je CESTou K VNITŘNÍ CELISTVOSTI
A ROVNOVÁZE

INSTRUKTOR JÓGY ČESKÉ BUDĚJOVICE

Wheel jóga přináší nové výzvy při balančních pozicích a také mnoho zábavy. Chtěli byste zkusit wheel jógu?
Neváhejte mě kontaktovat.

Wheel Yoga je zábavný způsob, jak lépe poznat své tělo. Objevte nové možnosti díky Yoga Wheels - jógové pomůcce pro oporu a prohloubení jógové praxe. Umožňuje poznat a zlepšit koordinaci. Pomocí wheelu rozhýbáte svou páteř a budete moci pracovat i na pozicích a oblastech páteře, se kterými se Vám jinak obtížně pracuje.

Wheel jóga České Budějovice

Přijďte na mé lekce Ashtanga jógy 
v jógovém studiu Think Yoga v Českých Budějovicích, Krajinská 230/31.
Přehled lekcí najdete zde.

Můžete si také rezervovat termín pro soukromé lekce.
V případě zájemu o soukromou lekci, mě prosím kontaktujte.

LEKCE ASHTANGA JÓGY 2024

DARUJTE SVÝM BLÍZKÝM DÁRKOVÝ POUKAZ

Udělejte radost svým blízkým, darujte jim dárkový poukaz na zážitek v Českých Budějovicích. Připravili jsme pro Vás dárkové poukazy na relaxační masáže, omlazující maderoterapii obličeje, poukaz na maderoterapii těla pro odstranění celulitidy, dárkové poukazy na lekce jógy nebo poukaz na kurz terapie chladem. Darujte svým blízkým radostný zážitek.

S jógou jsem se poprvé setkal před mnoha lety v době, kdy jsem se aktivně věnoval fitness a formování postavy. V té době jsem se intenzivně zabýval vlivem stravy a cvičení na stav fyzického těla. V tomto přístupu mi ale vždy něco chybělo. Přestože mě cvičení bavilo, chyběl mu duchovní přesah. Ten jsem našel až později díky setkání s jógou. Hned od počátku jsem věděl, že jóga mi dokáže nabídnout to, co běžné cvičení a strava nedokáže - umí vyrovnávat emoční výkyvy, stabilizovat, ukotvit a především harmonizovat fyzickou i duševní složku. Vlivem vysokého pracovního nasazení jsem hledal způsob, jak se uvést do rovnováhy, jak se vyrovnat s vysokou pracovní zátěží a stresem. Uvolnění a načerpání sil jsem nacházel ve spojení s přírodou a pohyb mi umožňoval "vypnout" a vyrovnat se s nároky, které na mě byly kladeny.

Teprve při pravidelném praktikování jógy jsem ale poznal, jak účinně jóga dokáže všechny tyto oblasti spojovat dohromady. Umožňuje formovat postavu a současně poskytovat vnitřní naplnění. Umí zklidnit, zharmonizovat, ale umožňuje také všestranný rozvoj.

Vysoké pracovní nasazení a náročné životní okolnosti na mě vyvíjely tlak, se kterým jsem se musel vyrovnat. A právě díky těmto okolnostem jsem dělal jógu naplno a našel nejhlubší smysl svého života. 

Postupem času jsem se stal instruktorem jógy (lektorem jógy) a nabízím individuální i skupinové jógové lekce. 
V současné době se se mnou můžete potkat například v Českých Budějovicích v jógové škole Thinkyoga, ve které můžete absolvovat také akreditováný kurz instruktor jógy.

JÓGA JAKO MOJE ŽIVOTNÍ CESTA

Okolnosti, ve kterých se nacházíme, můžeme vnímat jako stresující nebo jednoduše negativním způsobem. Teprve při odstupu a nadhledu spatříme, jak nás po celou dobu život vedl přesně k tomu, co pro nás bylo nejdůležitější - k životnímu poslání, jednotě a naplnění.

Jóga se stala mou životní cestou i životním posláním,
které nyní rád budu sdílet i s Vámi.

NAJDĚTE HLUBŠÍ SMYSL

ADRESA:
Škola jógy Think Yoga
Krajinská 230/31
370 01  České Budějovice

Pravidelné lekce jógy probíhají v Českých Budějovicích v jógovém studiu.

Jóga České Budějovice
Ashtanga jóga