Relaxace České Budějovice

16.5.2023

MASÁŽE

REZERVUJTE SI TERMÍN

Přijďte na masáže v Táboře nebo v Českých Budějovicích, těší se na Vás masér Michal Gajdošík,
tel.: +420 722 512 225
Objednat se na masáž >

  • Masáže v Táboře probíhají v jógovém studiu Yogastation, Bílkova 960, 390 02 Tábor

  • Masáže v Českých Budějovicích probíhají v masážním studiu Centrum výživového poradenství, s.r.o., U Černé věže 6, České Budějovice (Dům čínské medicíny, 1. patro)
Kam přijít na relaxaci?
Masáž zahrnuje:

  • Harmonizační masáž zad a šíje
  • Maderoterapii pleti

Cena masáže: 1000,- Kč

Přijďte se uvolnit a načerpat nový nadhled, klid, uvolnění a harmonii. Na závěr každé harmonizační masáže se budeme ještě věnovat maderoterapii pleti, která odbourá stres v obličeji, zredukuje vrásky a pleť na závěr prozáří.

Tato harmonizační relaxační masáž je zaměřená na oblast zad a šíje. Pokud se cítíme přetížení, může docházet ke stavu, kdy nejsme schopní se uvolnit nebo uklidnit svou mysl. I přes všechnu snahu pak nedochází k uvolnění, přestože se snažíme odpočívat nebo více spát. Můžeme se pak snadno přistihnout, že i během odpočinkových aktivit jsme stále myšlenkami u svých úkolů, práce a povinností. Relaxační masáž je velmi účinná právě pro stavy takového přetížení. V důsledku stresu se vytváří fyzické a duševní napětí mající často za následek nesoustředěnost, úzkost, nervozitu a následně pocity únavy a vyčerpání.
Harmonizační masáž trvá 90 minut a přináší hlubokou obnovu vitality a harmonie. Odbourává nahromaděný stres a zátěž vzniklou nedostatkem odpočinku, spánku nebo jen přetížením z každodenních povinností.

Relaxační masáže pro hloubkové uvolnění

Hledáte místo, kde byste mohli příjemně relaxovat? Načerpat novou svěží energii a uvolnit všechno nahromaděné napětí a stres? A ještě navíc během příjemné relaxace redukovat své vrásky nebo celulitidu? 

Relaxace České Budějovice