Relaxace v Táboře a Českých Budějovicích

17.5.2023

MASÁŽE

REZERVUJTE SI TERMÍN

Přijďte na masáže v Táboře nebo v Českých Budějovicích, těší se na Vás masér Michal Gajdošík,
tel.: +420 722 512 225
Objednat se na masáž >

  • Masáže v Táboře probíhají v jógovém studiu Yogastation, Bílkova 960, 390 02 Tábor

  • Masáže v Českých Budějovicích probíhají v masážním studiu Centrum výživového poradenství, s.r.o., U Černé věže 6, České Budějovice (Dům čínské medicíny, 1. patro)
Kam přijít na masáže?
Jsme vyškolení, abychom vám poskytli nejlepší možné služby. Navíc díky příjemné útulné atmosféře v našem masážním studiu se budete cítit pohodlně a uvolněně. Takže, pokud hledáte místo, kde byste mohli příjemně relaxovat a načerpat novou svěží energii, navštivte nás v Táboře nebo v Českých Budějovicích. Budeme se těšit na vaši návštěvu a pomůžeme vám dosáhnout příjemného stavu vnitřní pohody.
Nabízíme maderoterapeutické masáže vhodné pro redukci celulitidy a vrásek, stejně jako relaxační masáže, které vám pomohou dosáhnout stavu příjemné relaxace. Nabízíme také individuální lekce jógy, harmonizační masáže, chladovou terapii a mnoho dalšího. Klasická masáž vám pomůže s uvolněním svalového napětí, zatímco maderoterapie pomůže s redukcí celulitidy a vrásek.

Maderoterapeutická masáž pro redukci celulitidy

Relaxační masáž je neuvěřitelně prospěšná forma masáže. Používá se ke snížení stresu a napětí a k podpoře relaxace a pohody. Relaxační masáž lze provádět různými masážními technikami, od jemné švédské masáže až po masáž hlubokých tkání. Je důležité zvolit správnou masážní techniku pro vaše potřeby, protože každá technika má své vlastní výhody. Při relaxační masáži bude terapeut používat lehký až středně silný tlak a také dlouhé, uklidňující tahy a jemné hnětení. Tento typ masáže pomáhá uvolnit zatuhlé svaly, snížit hladinu stresu a zlepšit krevní oběh. Může také pomoci snížit úzkost, zlepšit spánek a zvýšit pocit pohody. Relaxační masáž lze také použít k léčbě svalových křečí, zlepšení držení těla a snížení únavy. Je důležité si uvědomit, že relaxační masáž není určena k léčbě a neměla by být používána místo lékařského poradenství. Může však být skvělým způsobem relaxace, snížení stresu a podpory celkového zdraví a pohody.

Relaxace v Táboře a Českých Budějovicích