POZORNOST, KTEROU VĚNUJETE STRAVĚ, SE VÁM VŽDY VRÁTÍ

Výživa je základem nejen zdraví, ale i fyzické a psychické kondice. Každý z nás má jiný denní režim a potřebuje jinou skladbu stravy. To je velmi důležité si uvědomit, proto mnohdy nefungují všeobecná doporučení. Výživa, která vyhovuje jednomu, může být pro druhého zatěžující. 

Při skladbě jídelníčku je proto třeba vnímat i své tělo, jakou odezvu na jídlo Vám dává. Ve spolupráci s Vašimi poznatky pak můžeme společně najít takový výživový plán, který bude brát ohledy na Vaše denní tempo, stresovou zátěž, intenzitu cvičení, zdravotní omezení nebo jiné individuální potřeby.

To, co jíme, může ovlivňovat mnoho faktorů. Náš přístup k potravinám, jejich původu a účinkům na naše zdraví se může různit. Potřebujete-li právě nyní budovat svalovou hmotu nebo máte náročné intervalové tréninky, bude Váš jídelníček naprosto jiný, než pokud nemáte žádnou fyzickou aktivitu a Vašim cílem bude zhubnout.

Před samotným sestavením výživového plánu od Vás proto budu potřebovat mnoho informací týkající se Vašeho životního stylu, cvičení a očekávaných výsledků. Na základě Vašich informací pak společně budeme sestavovat jídelníček, který budeme v průběhu času upravovat tak, abyste byli spokojení s tím, jak se cítíte a dosáhli svých cílů. 

Abyste se ve svém životě cítili skutečně dobře, je třeba také dbát na relaxaci a odpočinek. Přijďte na relaxační masáže v Českých Budějovicích, navštivte mnou vedené lekce jógy v Českých Budějovicích a Táboře nebo zkuste maderoterapii.

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

Pojďme společně najít cestu ke změně Vaší stravy tak, abyste se v životě cítili šťastní a změna byla dlouhodobá.

KONTAKTUJTE MĚ

KAŽDÁ ZMĚNA ZAČÍNÁ PRVNÍM KROKEM