Ice Madero Threapy: Ice Sculpting

19.2.2024

Maderoterapie

REZERVUJTE SI TERMÍN

Přijďte na maderoterapii v Českých Budějovicích nebo v Táboře, těší se na Vás masér Michal Gajdošík,
tel.: +420 722 512 225
Objednat se na ice madero >

Ice maderoterapie by měla být prováděna pouze kvalifikovaným terapeutem, který má zkušenosti s použitím kovových nástrojů. Je důležité, abyste si pro masáž vybrali odborníka, který má dostatečné znalosti o anatomii těla a správných technikách masáže. Chybné provedení masáže nekvalifikovaným masérem může vést ke zdravotním komplikacím.

Začlenění Ice Madero do Vašeho životního stylu Vám přinese řadu pozitivních změn jako je zlepšení vzhledu pokožky, uvolnění napětí a celková relaxace. Pokud hledáte účinnou a přírodní metodu pro boj s celulitidou a zlepšení svého zdraví, ice maderoterapie je pro Vás ideální volbou.

Jak začít s ICE MADERO THERAPY?

ICE Madero je metoda pomáhající v transformaci uloženého tuku na energii. Funguje na základě termogeneze, což je proces, kdy tělo generuje teplo, dokonce i když na něj působí chlad. Tento postup stimuluje hnědou tukovou tkáň, využívá se zde zmrzlá jílovitá hlína obsahující směs bylin a esenciálních olejů. Ice Madero Therapy představuje non-invazivní metodu formování postavy mající za výsledek redukci tělesného tuku a eliminaci celulitidy.
Pro krásnou pevnou postavu s viditelně redukovanou celulitidou.

Ice Madero Threapy: Ice Sculpting (ICE BODY therapy – madero, Madero Ice&Metal Therapy, Ice sculpting, Ice body sculpting, Ice sculpt, Pure sculpt ice body)

Ice Madero Threapy = speciální druh lymfatické masáže využívající speciálních kovových pomůcek a zmrzlého jílu pro dosažení vyhlazené pokožky bez celulitidy a krásně vytvarovaného těla pomocí chladu (tzv. termogeneze).

Díky aktivaci a zvychlení lymfatického systému může být Ice Therapy Madero vhodnou metodou především pro ženy toužící po zpevněné, hladké, jemné pokožce bez celulitidy.

Ice Madero Threapy: Ice Sculpting