Školení maderoterapie těla

27.7.2023

MASÁŽE

Získejte nové dovednosti a rozšiřte své profesní možnosti v oblasti wellness a krásy

Maderoterapie je oblíbená a efektivní metoda boje s celulitidou. V maderoterapii používáme speciální dřevěné pomůcky, které jsou anatomicky navržené tak, aby podpořily odbourání tukových buněk a zlepšily celkový stav pokožky. Historie maderoterapie sahá více než sto let zpátky do Kolumbie, kde byla vytvořena tato účinná terapie. Slovo "madero" ve španělštině znamená dřevo a "terapia" léčení, takže maderoterapie je doslova léčení dřevem. Tato terapie je založena na přirozených principech a používá se všude po světě. Správná technika je klíčovým faktorem při provádění maderoterapie.

Pravidelná stimulace lymfatického systému hraje důležitou roli při odstraňování toxinů v těle a zlepšuje stav kůže. Je proto nezbytné absolvovat certifikovaný kurz maderoterapie, který Vás naučí správný tlak masáže a techniky lymfodrenáže, které jsou klíčové pro dosažení nejlepších výsledků. Při maderoterapii je důležité zabývat se správnými postupy a vyvarovat se chyb. Správná masáž by neměla být bolestivá a měla by trvat minimálně 40 minut, ale ne déle než 90 minut.

Osobní školení maderoterapie těla v Českých Budějovicích nebo Vámi zvoleném místě. Na základě školení je vystavován certifikát. 

REZERVUJTE SI TERMÍN

Kontaktujte nás ještě dnes a domluvte si termín školení, který Vám nejlépe vyhovuje.

Těšíme se na spolupráci!Pokud při maderoterapii budete chtít používat olej, je důležité, aby jste použili pouze malé množství nebo vůbec žádný. Válečky, které se používají při maderoterapii, mají jemnou glazuru a neměly by dráždit klienta. Olej nepomáhá při zhubnutí více než prohřátím a nepřispívá k výsledku terapie. Místo toho můžete použít obyčejný kokosový nebo mandlový olej nebo zpevňující krém, který může sloužit jako rituál na konci terapie. Klíčovým cílem maderoterapie je aktivace lymfatického systému, který je odpovědný za odstraňování odpadních látek z těla. Tímto způsobem se zbavujeme zadržování vody v těle, což brání hubnutí. Lymfa je jakoby kanalizací našeho těla a její aktivace je proto velmi důležitá před masáží.

Kurz maderoterapie těla Vám umožní naučit se tyto správné techniky a postupy od profesionálních instruktorů. Naučíte se, jak efektivně masírovat tělo a stimulovat lymfatický systém. Závěrečnou certifikací získáte ověření kvalifikovaného terapeuta. Výhody maderoterapie těla jsou velmi zřetelné. Pomáhá eliminovat celulitidu, zlepšuje kvalitu pokožky, redukuje objem tuku a tvaruje postavu.

Maderoterapie je vhodná pro každého, kdo se potýká s disproporcemi těla a chce dosáhnout lepšího vzhledu a pocitu pohody. Díky své přirozenosti a absence chemických látek je maderoterapie šetrná k tělu a nezpůsobuje žádné nežádoucí účinky. Je to také skvělý způsob relaxace a odreagování po náročném dni.

Je třeba, aby maderoterapie byla prováděna správnou technikou a odborně vyškolenými terapeuty. Doporučujeme proto absolvovat certifikovaný kurz maderoterapie, který Vám poskytne veškeré potřebné znalosti a dovednosti.

Kurz maderoterapie těla Vám otevře dveře do světa profesionálního terapeutického oboru. Pokud se chcete naučit správnou techniku, pochopit principy maderoterapie a poskytovat svým klientům nejlepší možnou péči, pak je tento kurz pro Vás ideální volbou. Využijte příležitostí, které Vám maderoterapie těla může nabídnout.

Získejte nové dovednosti a rozšiřte své profesní možnosti v oblasti wellness a krásy. Maderoterapie je moderní, přirozená a efektivní metoda péče o tělo – nechte se jí inspirovat a objevte její přínosy pro sebe i své klienty.

Školení maderoterapie těla