Antistresová masáž

7.5.2023

MASÁŽE

Objednejte se na masáž v Táboře nebo v Českých Budějovicích, těší se na Vás masér Michal Gajdošík.

  • Masáže v Táboře probíhají v jógovém studiu Yogastation, Bílkova 960, 390 02 Tábor
  • Masáže v Českých Budějovicích probíhají v masážním studiu Centrum výživového poradenství, s.r.o., U Černé věže 6, České Budějovice (Dům čínské medicíny, 1. patro)

tel.: +420 722 512 225

Objednat se na masáž >

Harmonizační masáž je velmi příjemná antistresová masáž, při níž si krásně odpočinete a naberete novou energii. Pomáhá vyrovnat se se stavy psychického přetížení, zlepšuje koncentraci, přináší duševní svěžest a dokonale harmonizuje. Hledáte-li způsob, jak se uvolnit, načerpat novou energii, zlepšit spánek narušený stresem, kvalitu pleti, trávení, imunitní systém a další nepříjemné projevy související se stresovou zátěží, neváhejte se objednat.

Během 90 minut se soustředíme na uvolnění stresu a napětí z oblasti zad a šíje a na závěr uvolnění napětí obličejových svalů, jejichž stažení má za následek vznik vrásek a viditelnou únavu obličeje. Tato závěrečná masáž obličeje se nazývá maderoterapie pleti a pleť krásně oživuje, vypíná, omlazuje a dodává vitalitu.

Antistresová masáž patří mezi nejoblíbenější masáž především pro její schopnost navozovat stav harmonie a pohody. Vychutnejte si antistresovou masáž v Českých Budějovicích nebo v Táboře.


Masáž pomáhá uvolnit nahromaděné fyzické a psychické napětí, úzkost, pocity přetíženosti, nesoustředěnost, nervozitu, tíseň a další nepříjemné fyzické a psychické projevy související s nahromaděným stresem. 

Masáže Tábor

Antistresová masáž České Budějovice, Krajinská 230/31
370 01 České Budějovice