Maminky

Udělejte radost mamince a darujte jí dárkový poukaz na masáže, maderoterapii, jógu nebo chladovou terapii Českých Budějovicích. Připravili jsme pro Vás dárkové poukazy na relaxační masáže, omlazující maderoterapii obličeje, poukaz na maderoterapii těla pro odstranění celulitidy a další. Darujte svým blízkým radostný zážitek.

Darujte mamince dárkový poukaz

Lymfatické masáže patří mezi oblíbenou proceduru, která umí eliminovat nebo zcela odstranit mnohé zdravotní neduhy. Současně je lymfatická masáž oblíbená pro své účinky na pleť a celkový vzhled.

LYMFATICKÉ MASÁŽE POMÁHAJÍ S OBNOVOU LYMFATICKÉHO SYSTÉMU

Relaxační masáž – 60 minut uvolnění, relaxace a odpočinku. Relaxační masáž přináší harmonii, uvolňuje fyzické i psychické napětí a navozuje vnitřní pocit klidu, harmonie, radosti a životního nadhledu. Při hodinové relaxační masáži se masírují záda, šíje a plosky nohou. 

Relaxační masáž pro maminky

Nechte se hýčkat a zažijte masáž pro hlubokou relaxaci. Bolí Vás záda, cítíte se přetížení nebo jste ve stresu? Dopřejte příjemnou masáž sobě nebo svým blízkým. Masáž může být i milým dárkem, kterým překvapíte svou partnerku, maminku, sestru nebo jinou blízkou osobu. Pokud byste měli zájem o voucher na masáž, kontaktujte nás.

Masáže maminkám pro krásu a relax

Hubnutí lze podpořit vhodnými masážemi jako je maderoterapie, která hubnutí pozitivně ovlivňuje. Díky stimulaci lymfatického systému dochází k pročištění organismu od toxinů a dochází k příznivému odvodnění, jenž můžeme vnímat jako hubnutí, ke kterému dochází již po první proceduře. Pokud byste rádi zhubli nejen tekutiny, ale také tukovou část, pak pro Vás máme skvělou zprávu.

Masáže pro maminky na hubnutí

Celulitida trápí především ženy na problematických partiích. Prvním krokem ke zmínění celulitidy je vyvážená zdravá strava, dostatečný pitný režim a pohybové aktivity. Někdy však i přes všechnu snahu o zdravý životní styl se celulitida dál objevuje mnohdy i u velmi štíhlých žen, které pravidelně cvičí. Jak tedy zmírnit celulitidu, pokud jste vyzkoušeli již téměř všechny možnosti? Pomoci Vám mohou anticelulitidní masáže, tzv. maderoterapie.

Pro maminky: Masáž proti celulitidě

Ashtanga Vinyasa Yoga je směr jógy pocházející z Indie. Za původní místo vzniku Ashtanga jógy je považováno město Mysore ve státě Karnataka. Patří mezi velmi oblíbenou jógu a setkáte se s ní proto v téměř každém jógovém studiu. Ashtanga jóga je tradičním jógovým stylem a na rozdíl od Hatha jógy vyniká dynamičností. Řadí se proto mezi dynamické styly jógy.

Ashtanga jóga

Přemýšlíte o tom, jak začít s jógou? Možná už dlouho ve svém nitru cítíte pocit, že byste chtěli s jógou začít. Někdy bývají ale ty nejtěžší začátky o tom překonat svá omezení v mysli a učinit jednoznačné rozhodnutí.  Můžete roky plánovat, že s jógou začnete a nakonec nic neučinit. Pokud cítíte, že Vás jóga láká, jednoduše ji vyzkoušejte.

Jóga pro začátečníky: 7 tipů jak začít s jógou, kompletní průvodce

Maminky