Masáže na hubnutí

19.10.2022

MASÁŽE

Přijďte na masáže v Českých Budějovicích, těší se na Vás masér Michal Gajdošík,
tel.: +420 722 512 225
Centrum výživového poradenství, s.r.o., U Černé věže 6, České Budějovice (Dům čínské medicíny, 1. patro)

OBJEDNAT SE NA MASÁŽ

  • Spalování tuků – Maderoterapie urychluje proces spalování tuků v cílové oblasti těla.
  • Odstranění celulitidy - Dokáže odstranit celulitidu z ošetřované oblasti.
  • Neinvazivní ošetření - Toto ošetření je jedním z neinvazivních ošetření pro spalování tuků, která jsou na trhu k dispozici..
  • Žádné jizvy - maderoterapie nezanechává na těle žádné jizvy, a to je jeden z hlavních kladů této terapie.
  • Není potřeba injekce ani skalpel - Maderoterapie je terapie, která má efektivní výsledky, aniž by byly třeba nějaké injekce nebo skalpel, což z ní činí bezpečnou přírodní terapii.
  • Zpevnění a tonizace - Pokud toužíte po zpevnění a tonizaci těla, musíte vyzkoušet maderoterapii. Věříme, že budete nadšení jejími výsledky tak jako my.

Jaké jsou výhody této masáže na hubnutí?

Říkáte si, jak je možné, že lze zhubnout jen díky masáži? Maderoterapie není jen obyčejnou masáží. Jedná se o speciální masáž dřevěnými nástroji, která pracuje s lymfatickým systémem a přitom efektivně stimuluje i hlubší vrstvy pokožky.

Hubnutí díky speciální masáži?

Pokud byste rádi zhubli nejen tekutiny, ale také tukovou část, pak pro Vás máme skvělou zprávu. Maderoterapie dokáže účinně pracovat s podkožním tukem a díky příjemné masáži dřevěnými nástroji dochází k postupné redukci tuku především na problematických partiích. Kromě samotného hubnutí dochází ke zpevnění těla, vyhlazení pokožky a detoxikaci příznivě ovlivňující imunitu.

Hubnutí lze podpořit vhodnými masážemi jako je maderoterapie, která hubnutí pozitivně ovlivňuje. Díky stimulaci lymfatického systému dochází k pročištění organismu od toxinů a dochází k příznivému odvodnění, jenž můžeme vnímat jako hubnutí, ke kterému dochází již po první proceduře.

Díky maderoterapeutické masáži dochází k rozrušení tukových buněk, jejichž obsah se následně vylučuje z těla prostřednictvím lymfy. Kromě toho maderoterapie podporuje regeneraci tkání.

Maderoterapie je vhodná nejen pro ty, kteří chtějí zhubnout, ale také pro ty, kteří trpí celulitidou či bolestmi zad a kloubů. Tato masáž na hubnutí může být prováděna jak na celém těle, tak i na konkrétních partiích dle potřeby klienta. Pro dosažení optimálních výsledků je doporučeno absolvovat více sezení maderoterapie v pravidelných intervalech.

Navštivte Michala Gajdošíka a objednejte si svou první maderoterapii již dnes! Poznejte sami, jak příjemné a účinné hubnutí s pomocí masáže může být. Kombinujte maderoterapii s vyváženou stravou a pravidelným pohybem pro dosažení co nejlepších výsledků.

Ať už chcete zhubnout, zbavit se celulitidy nebo jen hledáte účinnou metodu na uvolnění svalového napětí a stresu, maderoterapie v rukou zkušeného maséra Michala Gajdošíka je ideálním řešením. Neváhejte a objednejte si svou první proceduru ještě dnes!

30.05.2023

Maderoterapie - Efektivní masáž na hubnutí, zpevnění těla a uvolnění napětí

Maderoterapie - Přírodní a účinná metoda pro hubnutí, zpevnění těla a uvolnění napětí

Maderoterapie je stále populárnější masážní technikou, která využívá dřevěných nástrojů k dosažení účinných výsledků při hubnutí, zpevnění těla a uvolnění svalového napětí. V tomto článku se dozvíte více o této přirozené a účinné metodě, kterou nabízí zkušený masér Michal Gajdošík ve svém masážním salonu.

Maderoterapie je terapeutická metoda původem z Kolumbie, která spojuje tradiční znalosti o léčivých vlastnostech dřeva s moderním poznáním fyziologie těla. Dřevěné nástroje různých tvarů a velikostí jsou používány k masáži celého těla nebo jeho jednotlivých partií. Tato technika umožňuje dosažení hlubokého uvolnění svalů a stimulace lymfatického systému, což přispívá k detoxikaci organismu a podpoře hubnutí.

Maderoterapie je vhodná pro ty, kteří hledají efektivní řešení pro redukci tukových vrstev a celulitidy. Díky speciálním dřevěným nástrojům dochází ke stimulaci lymfatického systému a zlepšení metabolismu, což pomáhá v boji proti celulitidě a zpevnění těla. Navíc maderoterapie podporuje uvolnění svalového napětí a má pozitivní vliv na redukci stresu.

Aby bylo dosaženo optimálních výsledků, doporučuje se absolvovat pravidelné sezení maderoterapie. Počet potřebných sezení závisí na individuálních potřebách klienta a cílech, kterých chce dosáhnout. Kombinace maderoterapie s vyváženou stravou a pravidelným cvičením může vést k rychlejším a trvalejším výsledkům.

Michal Gajdošík, zkušený masér specializující se na maderoterapii, nabízí své služby v Českých Budějovicích a Táboru. Jeho profesionální přístup a individuální péče o klienty zaručují maximální spokojenost a efektivní výsledky. Navštivte jeho masážní salon a přesvědčte se sami o účincích maderoterapie.

Závěrem, pokud hledáte přirozenou a účinnou metodu pro hubnutí, zpevnění těla či uvolnění svalového napětí, maderoterapie v rukou zkušeného maséra Michala Gajdošíka je tou správnou volbou. Objednejte si svou masáž ještě dnes a zažijte pozitivní změny ve svém těle i mysli!

Klíčová slova: maderoterapie, hubnutí, masáže, zpevnění těla, uvolnění napětí, Michal Gajdošík

Last updated on

Masáž proti celulitidě