Masáže na hubnutí

19.10.2022

MASÁŽE

Přijďte na masáže v Českých Budějovicích, těší se na Vás masér Michal Gajdošík,
tel.: +420 722 512 225
Studio Think Yoga, Krajinská 230/31, 370 01 České Budějovice

OBJEDNAT SE NA MASÁŽ

  • Spalování tuků – Maderoterapie urychluje proces spalování tuků v cílové oblasti těla.
  • Odstranění celulitidy - Dokáže odstranit celulitidu z ošetřované oblasti.
  • Neinvazivní ošetření - Toto ošetření je jedním z neinvazivních ošetření pro spalování tuků, která jsou na trhu k dispozici..
  • Žádné jizvy - maderoterapie nezanechává na těle žádné jizvy, a to je jeden z hlavních kladů této terapie.
  • Není potřeba injekce ani skalpel - Maderoterapie je terapie, která má efektivní výsledky, aniž by byly třeba nějaké injekce nebo skalpel, což z ní činí bezpečnou přírodní terapii.
  • Zpevnění a tonizace - Pokud toužíte po zpevnění a tonizaci těla, musíte vyzkoušet maderoterapii. Věříme, že budete nadšení jejími výsledky tak jako my.

Jaké jsou výhody této masáže na hubnutí?

Říkáte si, jak je možné, že lze zhubnout jen díky masáži? Maderoterapie není jen obyčejnou masáží. Jedná se o speciální masáž dřevěnými nástroji, která pracuje s lymfatickým systémem a přitom efektivně stimuluje i hlubší vrstvy pokožky.

Hubnutí díky speciální masáži?

Pokud byste rádi zhubli nejen tekutiny, ale také tukovou část, pak pro Vás máme skvělou zprávu. Maderoterapie dokáže účinně pracovat s podkožním tukem a díky příjemné masáži dřevěnými nástroji dochází k postupné redukci tuku především na problematických partiích. Kromě samotného hubnutí dochází ke zpevnění těla, vyhlazení pokožky a detoxikaci příznivě ovlivňující imunitu.

Hubnutí lze podpořit vhodnými masážemi jako je maderoterapie, která hubnutí pozitivně ovlivňuje. Díky stimulaci lymfatického systému dochází k pročištění organismu od toxinů a dochází k příznivému odvodnění, jenž můžeme vnímat jako hubnutí, ke kterému dochází již po první proceduře.

Masáž proti celulitidě