Jaká je cena za maderoterapii?

Maderoterapie cena

21.5.2023

MASÁŽE

REZERVUJTE SI TERMÍN

Přijďte na masáže v Českých Budějovicích nebo v Táboře, těší se na Vás masér Michal Gajdošík,
tel.: +420 722 512 225
Objednat se na maderoterapii >

  • Masáže v Českých Budějovicích probíhají v masážním studiu Centrum výživového poradenství, s.r.o., U Černé věže 6, České Budějovice (Dům čínské medicíny, 1. patro)

  • Masáže v Táboře probíhají v jógovém studiu Yogastation, Bílkova 960, 390 02 Tábor

Kam přijít na MADEROTERAPII

Maderoterapie těla (50 minut masáž)

1x procedura

990,-

5x procedura

4 750,-

10x procedura

8 900,-

Maderoterapie obličeje (40 minut masáž)

1x procedura

690,-

5x procedura

3 250,-

Ceny maderoterapií

Aktuální nabídky a aktuální ceny maderoterapie najdete v našem Ceníku >

Zvýhodněná cena za maderoterapii obličeje za 5 maderoterapií je cena 3.250,- Kč. Cena jedné maderoterapie obličeje Vás pak vyjde pouze na 650,- Kč. Tato zvýhodněná cena je však platná pouze při nákupu pěti maderoterapií obličeje.

Pro viditelnější odstranění vrásek a omlazení pleti však doporučujeme pravidelnou maderoterapii obličeje, která má díky pravidelnosti lepší a trvalejší výsledky. Především je-li Vašim cílem dosáhnout výraznější redukce vrásek, zlepšení produkce kolagenu a elastinu v pleti a výraznější vypnutí a omlazení pleti doporučujeme chodit na maderoterapii pravidelně.

Pokud byste chtěli zakoupit pouze jednu maderoterapii obličeje, pak je cena maderoterapie 690,- Kč.

Maderoterapie obličeje zaměřená na redukci vrásek, odstranění otoků kolem očí a tváří a zpevnění kontur obličeje trvá 45 minut včetně založení karty klienta a přípravy. Samotná maderoterapeutická masáž obličeje (pleti) trvá 40 minut.

Cena maderoterapie obličeje - 45 minut

Nejvýhodnější je předplacení 10 maderoterapií těla. Pokud si zakoupíte rovnou 10x maderoterapii, zaplatíte celkem 8,900,- Kč. Cena jedné maderoterapie Vás pak vyjde pouze na 890,- Kč. Jedná se o nejvýhodnější cenovou nabídku.

Zvýhodněná cena maderoterapie za 10 návštěv

Aby maderoterapie byla skutečně účinná, doporučujeme podstupovat pravidelnou maderoterapii. Při opakovaných procedurách jsou výsledky mnohem viditelnější a trvalejší. Pokud byste si chtěli předobjednat 5 maderoterapií, cena za 5x maderoterapie je 4750,- Kč. Každá z terapií je cenově zvýhodněná a v přepočtu vyjde na  950,- Kč za terapii. Tato zvýhodněná cena je však platná pouze při nákupu pěti maderoterapií.

Pokud plánujete maderoterapii vyzkoušet a zakoupit si jednu proceduru, pak je cena maderoterapie 990,- Kč.

Maderoterapie těla zaměřená na redukci celulitidy, tuků, zpevnění kůže a podloží a očistu lymfy trvá 55 minut včetně založení karty klienta a přípravy. Samotná maderoterapeutická masáž trvá 50 minut.

Cena maderoterapie těla - 55 minut

Maderoterapie je alternativní terapeutická metoda, která využívá dřevěných nástrojů různých tvarů a velikostí k masáži těla a obličeje. Maderoterapie pochází z Kolumbie, postupem času se tato terapie rozšířila do celého světa a nabízí mnoho výhod pro omlazení a ozdravení těla. V tomto článku se podíváme, jaká je cena maderoterapie, jak dlouho maderoterapie trvá a jak může pomoci při řešení různých zdravotních problémů.

Cena maderoterapie podle zaměření a délky ošetření

Jaká je cena maderoterapie? Maderoterapie je účinná metoda ke stimulaci lymfatického systému, redukci celulitidy a eliminaci vrásek v obličeji. Kolik maderoterapie stojí? Jaké jsou možnosti a délky masáže?

Maderoterapie cena