Maderoterapie: Pro dokonalé tělo a zdravou pokožku

14.6.2023

MADEROTERAPIE

REZERVUJTE SI TERMÍN

Přijďte na masáže v Českých Budějovicích nebo v Táboře, těší se na Vás masér Michal Gajdošík,
tel.: +420 722 512 225
Objednat se na maderoterapii >

  • Masáže v Českých Budějovicích probíhají v masážním studiu Centrum výživového poradenství, s.r.o., U Černé věže 6, České Budějovice (Dům čínské medicíny, 1. patro)

  • Masáže v Táboře probíhají v jógovém studiu Yogastation, Bílkova 960, 390 02 Tábor

Kam přijít na MADEROTERAPII

Navíc maderoterapie není časově náročná – stačí absolvovat 1-2 sezení týdně, každé trvající 50 minut. Doporučuje se také dodržovat zdravý životní styl a stravovací režim, který přispívá k lepšímu výsledku.

Maderoterapie je nejen účinná, ale také velmi příjemná. Během masáže se budete cítit uvolněně a odpočatě, zatímco vaše tělo bude procházet proměnou. Díky stimulaci lymfatického systému a detoxikaci organismu se vaše pokožka stane hladší a pevnější, což vám dodá sebevědomí a pocit spokojenosti.

Představte si, že byste mohli dosáhnout pevnějšího a hladšího těla, zbavit se celulitidy a zároveň si užít příjemnou masáž, která vás uvolní a nabije energií. Maderoterapie vám to všechno nabízí! Tato jedinečná masážní technika využívající speciálních dřevěných válečků je ideálním řešením pro všechny, kteří touží po krásném a zdravém těle.

Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost zažít maderoterapii a objevte její účinky na vlastní kůži. Zároveň si dopřejte chvilku relaxace a odpočinku, kterou si jistě zasloužíte. Maderoterapie nebolí a pomůže vám dosáhnout těla, po kterém toužíte, a zlepšit kvalitu vaší pokožky. Vydejte se na cestu za dokonalým tělem a zdravou pokožkou s maderoterapií!

Maderoterapie: Pro dokonalé tělo a zdravou pokožku