Maderoterapie: Přírodní řešení pro redukci celulitidy

25.5.2023

MASÁŽE

REZERVUJTE SI TERMÍN

Přijďte na masáže v Českých Budějovicích nebo v Táboře, těší se na Vás masér Michal Gajdošík,
tel.: +420 722 512 225
Objednat se na maderoterapii >

  • Masáže v Českých Budějovicích probíhají v masážním studiu Centrum výživového poradenství, s.r.o., U Černé věže 6, České Budějovice (Dům čínské medicíny, 1. patro)

  • Masáže v Táboře probíhají v jógovém studiu Yogastation, Bílkova 960, 390 02 Tábor

Kam přijít na MADEROTERAPII

Maderoterapie je moderní a účinný způsob, jak redukovat celulitidu a zlepšovat stav kůže. Podle studií provedených v zahraničí se jedná o velmi efektivní metodu, kterou může využít každý, kdo touží po krásné pokožce a relaxaci. Pokud máte zájem o maderoterapii, neváhejte se objednat. Nechte se unést do světa relaxace a péče o vaše tělo.

Maderoterapie se provádí ve specializovaném masážním studiu. Masér aplikuje na problematické partie těla speciální olej nebo krém a následně začíná masáž pomocí dřevěných válečků. Celý proces trvá 50 minut a po jeho skončení si klientka může užít pocit uvolnění a zlepšení svého tělesného stavu.

Jak probíhá maderoterapie?

Maderoterapie je vhodná pro ženy, které trpí celulitidou nebo si chtějí jednoduše dopřát relaxaci a péči o své tělo. Tuto masáž mohou využít i sportovci, kteří potřebují uvolnit svaly a zlepšit lymfatický systém.

Pro koho je maderoterapie vhodná?

Masáž pomocí dřevěných válečků podporuje průtok lymfy v problematických oblastech těla. Díky tomu se urychluje metabolismus a dochází ke zlepšení odbourávání tukových buněk. Maderoterapie také pomáhá uvolnit svalové napětí, což má pozitivní vliv na celkovou pohodu člověka.

Podle studií provedených v zahraničí (např. tento odkaz na vědeckou studii) maderoterapie přináší viditelné výsledky již po několika aplikacích. Kromě redukce celulitidy dochází také k vyhlazení kůže a zlepšení její celkové kvality.

Jak maderoterapie působí?

1. Přirozená metoda: Maderoterapie nepoužívá chemické látky ani invazivní techniky, což snižuje riziko alergických reakcí a komplikací spojených s chirurgickými zákroky.

2. Stimulace lymfatického systému: Maderoterapie pomáhá odstraňovat nahromaděné toxiny a zlepšuje lymfatický oběh, což přispívá k redukci celulitidy.

3. Zlepšení krevního oběhu: Masáž dřevěnými nástroji podporuje regeneraci buněk, což vede ke zlepšení vzhledu pokožky. Maderoterapie je moderní metoda, která pomáhá redukovat celulitidu. Tento způsob masáže využívá dřevěné válečky různých velikostí a tvarů, které se aplikují na problematické partie těla.

Výhody maderoterapie:

Výzkumy potvrzují účinnost maderoterapie v boji proti celulitidě. Ve studii publikované v časopise Journal of Cosmetic and Laser Therapy - Odkaz na výzkum - bylo prokázáno, že kombinace maderoterapie s dalšími terapeutickými postupy jako je kavitace a rádiofrekvenční terapie, vedla ke zlepšení vzhledu pokožky u žen trpících celulitidou.

Vědecký výzkum zaměřený na účinnost maderoterapie

Maderoterapie se stala populárním řešením pro redukci celulitidy díky svým přirozeným a neinvazivním vlastnostem. Navíc je to metoda, která nepotřebuje chemické látky ani chirurgický zákrok. Dřevěné nástroje používané při maderoterapii jsou ergonomicky navržené tak, aby se přizpůsobily tvaru těla a zajistily efektivní masáž.

Maderoterapie je alternativní masážní technika pocházející z Kolumbie, která spočívá v použití dřevěných nástrojů různých tvarů a velikostí k provádění masáže. Cílem maderoterapie je stimulace lymfatického systému, díky kterému dochází k redukci celulitidy.

Celulitida je estetický problém, který postihuje velkou část ženské populace. Jedná se o nerovnoměrné ukládání tuku pod kůží, které způsobuje nevzhledný "pomerančový efekt" na povrchu pokožky. Celulitida může být geneticky podmíněná a její vznik také souvisí s hormonálními změnami, stravou a nedostatkem pohybu. Mnoho žen hledá účinné metody, jak se zbavit celulitidy a zlepšit vzhled své pokožky. Jedním z přirozených řešení, které nabízí dobré výsledky, je maderoterapie.
Maderoterapie: Přírodní řešení pro redukci celulitidy