|

WELLNESS MAGAZÍN

PŘEČTĚTE SI, CO JE NOVÉHO V PÉČI O ZDRAVÍ A TĚLO

WELLNESS MAGAZÍN

MICHAL GAJDOŠÍK

< STRANA 1

STRANA 3 >

2

MENU

KATEGORIE

KONTAKTY

Wellness České Budějovice, Tábor.

Vítejte v online wellness magazínu zaměřeném na novinky v oblasti zdraví, jógy, masáží a zdravého životního stylu.
.

WELLNESS

Přemýšlíte o tom, jak začít s jógou? Možná už dlouho ve svém nitru cítíte pocit, že byste chtěli s jógou začít. Někdy bývají ale ty nejtěžší začátky o tom překonat svá omezení v mysli a učinit jednoznačné rozhodnutí. Můžete roky plánovat, že s jógou začnete a nakonec nic neučinit. Pokud cítíte, že Vás jóga láká, jednoduše ji vyzkoušejte.

Ashtanga Vinyasa Yoga je směr jógy pocházející z Indie. Za původní místo vzniku Ashtanga jógy je považováno město Mysore ve státě Karnataka. Patří mezi velmi oblíbenou jógu a setkáte se s ní proto v téměř každém jógovém studiu. Ashtanga jóga je tradičním jógovým stylem a na rozdíl od Hatha jógy vyniká dynamičností. Řadí se proto mezi dynamické styly jógy.

Záda představují spolu se šíjí a rameny nejčastější plochu těla, kde se setkáváme s nepříjemným napětím, bolestí a ztuhlostí způsobené únavou a stresem. Masáž šíje a zad přináší Vašemu bolavému a unavenému tělu příjemné uvolnění, osvěžení a úlevu. Masáž také zlepšuje svalový tonus, posiluje lymfatický systém a krevní oběh pro podporu detoxikace.

Hubnutí lze podpořit vhodnými masážemi jako je maderoterapie, která hubnutí pozitivně ovlivňuje. Díky stimulaci lymfatického systému dochází k pročištění organismu od toxinů a dochází k příznivému odvodnění, jenž můžeme vnímat jako hubnutí, ke kterému dochází již po první proceduře. Pokud byste rádi zhubli nejen tekutiny, ale také tukovou část, pak pro Vás máme skvělou zprávu.

Udělejte radost svým blízkým, darujte jim dárkový poukaz na zážitek v Českých Budějovicích. Připravili jsme pro Vás dárkové poukazy na relaxační masáže, omlazující maderoterapii obličeje, poukaz na maderoterapii těla pro odstranění celulitidy, dárkové poukazy na lekce jógy nebo poukaz na kurz terapie chladem. Darujte svým blízkým radostný zážitek.

Toužíte po omlazení pleti? Chtěli byste zpomalit procesy stárnutí? Anti-aging procedury jsou dnes velmi vyhledávanými především proto, že více než kdy v minulosti touží ženy i muži vypadat mladistvě v jakémkoli věku. Během života se na unavené tváři podepisuje stres, přetížení i špatný spánek. V kombinaci s věkem pak může tvář odrážet únavu a povadlost, která nám není příjemná.