JÓGA - YOGA

Ashtanga Vinyasa Yoga je směr jógy pocházející z Indie. Za původní místo vzniku Ashtanga jógy je považováno město Mysore ve státě Karnataka. Patří mezi velmi oblíbenou jógu a setkáte se s ní proto v téměř každém jógovém studiu. Ashtanga jóga je tradičním jógovým stylem a na rozdíl od Hatha jógy vyniká dynamičností. Řadí se proto mezi dynamické styly jógy.

Ashtanga jóga

Přemýšlíte o tom, jak začít s jógou? Možná už dlouho ve svém nitru cítíte pocit, že byste chtěli s jógou začít. Někdy bývají ale ty nejtěžší začátky o tom překonat svá omezení v mysli a učinit jednoznačné rozhodnutí.  Můžete roky plánovat, že s jógou začnete a nakonec nic neučinit. Pokud cítíte, že Vás jóga láká, jednoduše ji vyzkoušejte.

Jóga pro začátečníky: 7 tipů jak začít s jógou, kompletní průvodce

Udělejte radost svým blízkým, darujte jim dárkový poukaz na zážitek v Českých Budějovicích. Připravili jsme pro Vás dárkové poukazy na relaxační masáže, omlazující maderoterapii obličeje, poukaz na maderoterapii těla pro odstranění celulitidy, dárkové poukazy na lekce jógy nebo poukaz na kurz terapie chladem. Darujte svým blízkým radostný zážitek.

ZÁŽITKY ČESKÉ BUDĚJOVICE - DÁRKOVÉ POUKAZY