MADEROTERAPIE TÁBOR

4.5.2023

MASÁŽE

Přijďte na maderoterapii v Táboře, těší se na Vás masér Michal Gajdošík.
Maderoterapie v Táboře probíhají v jógovém studiu Yogastation, Bílkova 960, 390 02 Tábor

tel.: +420 722 512 225

Objednat se na maderoterapii v Táboře >

Redukce celulitidy je dlouhodobý proces a je nutná úplná změna životního stylu. Manuální masáže, zejména maderoterapie, v kombinaci s aktivním životním stylem a zdravou stravou.

Přesná příčina celulitidy není známá, ale zdá se, že vzniká v důsledku interakce mezi pojivovou tkání v dermatologické vrstvě, která se nachází pod povrchem kůže, a vrstvou tuku, která je těsně pod ní.

  • Genetické a hormonální faktory
  • Kouření a alkohol
  • Špatná strava, káva a perlivé nápoje
  • Sedavý způsob života a těsné oblečení
  • Stres

Proč vzniká celulitida?

OBJEDNAT SE NA MADEROTERAPII V TÁBOŘE

Nejvhodnější je prevence samotného vzniku celulitidy. Pravidelná anticelulitidní masáž pomáhá celulitidě předcházet. V kombinaci se zdravým životním stylem, vhodnou stravou, pohybem a pitím lymfatického čaje je možné nejen eliminovat již vzniklou celulitidu, ale také zabránit vzniku nové. Pokud již ale celulitidu máte, vyzkoušejte maderoterapii, věříme, že budete nadšení výsledky stejně tak, jako my.

Jak se zbavit celulitidy?

Pod vrstvou kůže zvanou dermis, kterou si můžete představit jako vnější část kůže, se nachází vrstva tuku. Anticelulitidní masáž působí na odbourávání tukových zásob a posilování pojivové tkáně v postižených oblastech. Zkušený masér provádí při maderoterapeutické masáži pohyby dřevěnými pomůckami, které působí na lymfatický systém a pomáhají v ozdravení i spodní vrstvy kůže.

Celulitida je označení pro hrbolky, dolíčky a nerovnosti vytvořené na povrchu kůže. Někdy se jí také říká pomerančová kůže. Jedná se o stav, který postihuje především ženy. Abychom porozuměli příčinám a léčbě celulitidy, je důležité pochopit, co je pod kůží a co vede ke vzniku celulitidy.

Maderoterapií proti celulitidě

Maderoterapie stimuluje lymfatický systém a odstraňuje z těla přebytečnou vodu, tuky a toxiny. Zmírňuje projevy celulitidy a zároveň vypíná pokožku. Maderoterapeutická kúra se doporučuje každý druhý den (třikrát týdně). Poskytuje rychlé výsledky při tvarování postavy a podporuje hubnutí. Technika maderoterapie zahrnuje sérii pohybů, které se opakují pomocí různých dřevěných nástrojů. Masáží pomocí těchto nástrojů dochází ke stimulaci lymfatického systému těla a tím pomáháme uvolnit nahromaděné toxiny. Uvolňování toxinů má za následek stimulaci metabolismu a vede ke spalování tuků. Díky maderoterapii se kůže vyrovnává, snižují se otoky a pomerančová kůže se vyhlazuje. Vyzkoušejte maderoterapii, přijďte na maderoterapii v Táboře.

Maderoterapie v Táboře proti celulitidě

Maderoterapie je masážní technika, na kterou nyní můžete přijít i v Táboře. Maderoterapie využívá anatomicky navržené dřevěné nástroje ke zlepšení kvality pleti, zmírnění projevů celulitidy, zeštíhlení a zároveň ke zlepšení celkového zdravotního stavu. Dřevěné nástroje umožňují vysoce cílený tlak na problematické partie (např. stehna, hýždě a boky). Při pravidelné maderoterapii – přibližně 5 – 10 procedur se dostavují první viditelné výsledky. Celulitida se vytrácí, pokožka je viditelně zdravější a dochází k celkovému zpevnění a ozdravení. 

Maderoterapie Tábor
Maderoterapie Tábor