NAJDI SI SVÉHO FITNESS TRENÉRA

PRÁVĚ TEĎ INVESTUJTE DO SEBE

Chcete začít s fitness nebo již cvičíte a rádi byste se zdokonalili? Nezáleží na tom, zda s cvičením začínáte nebo cvičíte již řadu let. Vaše tělo se v průběhu života mění a je třeba cvičení vždy uzpůsobit aktuálním fyzickým možnostem. Rád Vám budu motivací a podporou během cvičení. Pomohu Vám s tréninkovým plánem, vytvarovat postavu nebo se jen zbavit bolesti zad. Díky správně provedenému cvičení se vyvarujete zbytečných úrazů a Vaše píle a odhodlání bude odměněno.

Na míru sestavený tréninkový plán Vám bude dodávat energii i nadšení a povede k postupnému zlepšování. Správně provedená cvičení jsou pak základem ke správnému budování svalové hmoty.

Díky dlouholetým zkušenostem Vás povedu tak, aby rozložení svalové hmoty bylo v rovnováze a dosáhli jste měřitelných výsledků.

Kontaktujte mě a domluvíme se na tom, jaké jsou Vaše cíle, očekávání, jaké máte zkušenosti, životní styl a stravovací návyky. Na základě Vašich informací Vám sestavím vhodný výživový plán, domluvíme se na cvičení a probereme všechny detaily.

Po náročném tréninku si můžete vychutnat příjemné masáže v Českých Budějovicích, přijít na maderoterapii, zkusit lekce jógy nebo chladovou terapii.

VYKROČTE KUPŘEDU