BĚH BEZ HRANIC

BĚH VÁM UKÁŽE, ŽE JSTE SVOBODNÍ

Běh je nejpřirozenějším lidským pohybem. Má pozitivní vliv na lidský organismus a je přínosem pro tělesné i duševní zdraví. Když běžíte, stáváte se přirozenou součástí přítomného okamžiku. Mizí problémy, starosti, stres
a negativita. Během běhu "vyčistíte" svou mysl od všech zatěžujících myšlenek. Díky prokrvení mozku, kdy se v těle objevuje až dvojnásobné množství kyslíku, dochází ke zlepšení koncentrace, Při běhu rozproudíte celý organismus. Především u delších běhů se navíc dostavuje potřeba překonat sám sebe, běžet dál navzdory únavě a počínajícímu vyčerpání. Pokud zvládnete tento moment překonat, najednou se síla znovu vrátí a Vy jako odměnu pocítíte ještě větší příval vitality a schopnost pokračovat. Tím se buduje také vytrvalost. Díky těmto zkušenostem můžete zjistit, že se následně snáze vyrovnáváte i s životními situacemi, kde se také nevzdáváte a vytrváváte ve vytyčeném cíli.  Zlepšuje se důvěra v sebe i nadhled nad životními okolnostmi.

Rád Vám ukáži techniky dýchání, které Vám pomohou při běhání. Kromě správného dýchání je důležitá také technika běhu a správná běžecká obuv. Neváhejte se na mě obrátit. 

Po náročném tréninku si můžete vychutnat příjemné masáže v Českých Budějovicích, přijít na maderoterapii, zkusit lekce jógy nebo chladovou terapii.

ROZBĚHNĚTE SE SPOLU SE MNOU