POZNEJTE SVŮJ POTENCIÁL

ODSTARTUJTE OSOBNÍ REVOLUCI

Jmenuji se Michal, vítám Vás na webových stránkách věnovaných nejdůležitějším oblastem fyzického i duševního rozvoje. Stejně jako Vy jsem před mnoha lety stál před otázkou, jakou cestou v životě se vydat. S myšlenkou, že nevím, jak se můj život bude dále ubírat, zvolil jsem si cestu, kterou jsem v sobě cítil, že se mnou souzní. Tou cestou byla jóga ukazující mi směr. 

Stejně jako možná teď Vy jsem i já mnohokrát stál v životě před velkou výzvou, která se mi nabízela. S přibývajícími zkušenostmi jsem zjišťoval, že jedinou překážkou, jež člověk na své cestě skutečně může potkat, je on sám. Je to náš postoj, naše strachy, které nás v naší cestě jako jediní skutečně mohou zastavit a pokud je přijmete jako svou životní výzvu, pokud přijmete svou cestu, ať je jaká je, jako tu svou a jedinečnou, pak s každou zdolanou překážkou poroste Vaše sebedůvěra, radost, odvaha, stabilita a především víra v sebe sama.

Možná to pro Vás nebude snadná cesta, ale rád Vám na Vaší cestě pomohu. Ať už to bude posílením Vašeho těla skrze stravu, meditaci nebo tím, že Vám ukáži, že překážky jsou na Vaší cestě jen z jediného důvodu: aby Vás posílily, když je zdoláte.

VYDEJTE SE NA CESTU

Přijměte svůj život, jaký je a vydejte se na svou cestu v důvěře, že ať Vás na ní potká cokoli, vše bude sloužit k Vašemu zlepšování. Milujte svou cestu, své sny a důvěřujte, že pokud právě čtete tento text, není to jen „náhoda“. 

Nabízím Vám na Vaší cestě podporu, motivaci, ukáži Vám, jak překonávat výzvy své mysli. pomohu Vám v prohloubení relaxace díky masáži, maderoterapii nebo lekcím jógy.
Jste tu správně. Přijměte svou životní výzvu a oddejte se vnitřní REVOLUCI.

důvěřujte

Osobní lektor zdraví Michal Gajdošík